Hamam Böceği İle Mücadele Nasıl Olmalıdır?

Published by böceklere fısıldayan adam on

Hamam böcekleri nisan ve mayıs aylarında aktif olmaya ve yumurtalarından çıkmaya başlarlar. Hamam böceği yumurtalarına ilaçlar etki etmemektedir ve bu sebeple hamam böceği ilaçlaması 30 gün arayla iki kez yapılmalıdır.

Hamam böceklerini ortamdan tamamen kaldırabilmek için yuvalarının tespit edilmesi gerekmektedir. Hamam böcekleri görülen ortamda ilaçlama hizmeti yapılsa bile, yuvalarının farklı bir ortamda olması sonucu haşere ile tekrar karşılaşılabilmektedir. Özellikle fırın, ocak ve hamam yakınlarındaki iş yerleri, ofisler, evler ve bürolarda ilaçlama yapılsa bile hamam böcekleri tekrar görülebilmektedir. Hamam böcekleri ile mücadele konusunda uzman bir ekip ile çalışmalısınız. Profesyonel haşere kontrolü hizmeti için bizleri arayın!


1 Comment

ibrahim pehlivan · 02 Haziran 2013 at 12:07

merhaba ben mutfağımda akşamları 4 adet hamam böceği görüyorum gördüklerimi imha ettiğim halde her akşam 3 ile 4 tane yakalamaktayım ilaçlama yaptırmak istiyorum bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.daire istanbul ataşehirde acarlar sitesinde ilaçlama yaparken tüm eşyaların kaldırılması gereklimi ilaçlamadan ne kadar zaman sonra eve girebiliriz . ilaçlama sonrası 100 kaç sonuç alırız. bu işlemi ne kadar ve ne zaman yapabilirsiniz iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir