Steroids for sale
 

Zeytinburnu Böcek İlaçlama, Zeytinburnu İlaçlama

zeytinburnu böcek ilaçlamaZeytinburnu böcek ilaçlama firması; garantili ve kokusuz böcek ilaçlama hizmeti. Zeytinburnu ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız ev ilaçlaması, ofis ilaçlaması, konfeksiyon ilaçlaması, imalathane ilaçlaması, depo ilaçlaması ve özellikle tekstil mağazalarında kumaşlara zarar veren güve ve tahta kurdu gibi haşerelerin ilaçlamasını yapmaktadır. Zeytinburnu deri sanayii’nin büyük bir kısmını oluşturmakla birlikte bu derilerin bulunduğu ortamlarda da haşereler çoğalmakta ve depolarda ürüyerek  ticarethanelere sorun çıkartmaktadır.

zeytinburnu böcek ilaçlama firmasıZeytinburnu; Osmanlı döneminde arazilerinin dörtte üçü “Küdüslü Şerif Şirtliği” adı verilen  ve kudüsten İstanbul’a yerleşmiş bir grup papazın ellerinde bulundurduğu bu arazi 1 eylül 1957 tarihinde resmi olarak “zeytinburnu” adını almıştır. İkinci Bayezit döneminde yapılan bir araştırma sonucu bu bölgenin öncelerde Türk vatandaşlarına ait olduğu tespit edilmiş ve bölge Vakıflar’a devredilmişti, önceleri bu bölgede özellikle zeytin ağaçları ve kudüslü papazların oluşturdukları çiftlikler bulunmaktaydı. Uzun yıllar boyunca zeytinburnu; İstanbul halkının gezip, dolaşma ve dinlenme yeri haline gelmiştir.İmam hatip lisesi ve Zeytinburnu kültür merkezi ilaçlası yapmaktayız.

Zeytinburnu ilçesinde hizmet verdiğimiz Mahalleler;

Çırpıcı Böcek İlaçlama, Beş Telsiz Böcek İlaçlama, Beştelsiz Böcek İlaçlama, Gökalp Böcek İlaçlama, Kazlıçeşme Böcek İlaçlama, Maltepe Böcek İlaçlama, Merkezefendi Böcek İlaçlama, Nuripaşa Böcek İlaçlama, Sümer Böcek İlaçlama, Seyitnizam Böcek İlaçlama, Telsiz Böcek İlaçlama, Veliefendi Böcek İlaçlama, Yeşiltepe Böcek İlaçlama, Yenidoğan

Zeytinburnu Böcek İlaçlama, Zeytinburnu İlaçlama BÖLGESİNDE BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Posted in İlçeler • Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , Sayfa Başına Dön

2 Responses “Zeytinburnu Böcek İlaçlama, Zeytinburnu İlaçlama”

İstanbul Böcek İlaçlama Böcek İlaçlama İstanbul 14 Aralık 2010

[…] [+] Zeytinburnu […]

Fatih – Böcek İlaçlama İstanbul 03 Ocak 2011

[…] [+] Zeytinburnu […]

İlaçlama deneyiminizi bizimle paylaşın.