Ümraniye Böcek İlaçlama, Ümraniye İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

ümraniye böcek ilaçlamaÜmraniye böcek ilaçlama; firmamız ümraniye’de haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. Hamam böceği, fare, pire ve tüm haşere çeşitlerinin ilaçlamasında %100 garanti veren firmamız memnun kalmadığınız durumda ilaçlama hizmetini ücretsiz olarak yeniden vermektedir.

Böcek ilaçlamayı sağlık bakanlığı onaylı ekibimiz ile ev, ofis, otopark, camii, iş yeri, dükkan, fabrika, imalathane, fabrika, konfeksiyon ve cafe ilaçlaması hizmeti vermekteyiz. Ümraniye’de aynı zamanda depo ilaçlaması konusunda faaliyet gösteren firmamız size bir telefon kadar yakın.

ÜMRANİYE’de UYGUN FİYATLARLA BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ İÇİN HEMEN ARAYIN

ümraniye ilaçlama firmasıKarafatma, hamam böceği, fare, pire, kene, kakalak ve lağım faresi ilaçlamasında kesin çözüm!

Ümraniye; en hızlı göç alan ilçelerden biri olan ümraniye, aynı zamanda köy ve yöresel geleneklerin insanlar tarafından devam ettirildiği, birçok kültürü ve farklı siyasal görüşü içerisinde barındıran bir ilçedir. İstanbul’un en kalabalık ikinci ilçesi olan Ümraniye çarpık kentleşmenin de çok büyük bir örneği konumundadır. Ümraniye çarşı adı verilen ve ilçenin ortasından geçen kara yolu aşırı trafik ve yoğunluk sebebi ile insanların işe gitmek veya eve dönmek için çok üzün süre trafikte kalmasına sebep olmaktadır. Çarpık kentleşme nedeniyle bu otoyolun genişletilmesi de mümkün olmadığı gibi ilçenin yöneticileri de bu konuyla ilgili bir çözüm bulamamışlardır. Ümraniye kentleşmeye başlamadan önceki zamanlarda ormanlar ile kaplı İstanbul’un oksijenini sağlayan  yemyeşil bir ilçe halindeydi. Çamlıca tepesinden Kayışdağı mahallesine kadar ormanlık alan halinde olan Ümraniye, günümüzde sadece askeri kışla ve çevresindeki ormanlık alan olan ve eskiye göre sekiz kat daha küçük bir orman arazisine sahiptir.

Ümraniye ilçesinde tüm mahallelerde ilaçlama hizmetimiz vardır ; Çakmak, Çamlık, İnkılap, İstiklal, Aşağı Dudullu, Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Atakent, Atatürk, Şerifali, Cemil Meriç, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenşehir, Esenevler, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, Küçükbakkalköy, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Mustafa Kemal, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler, Yeni Sanayi, Yukarı Dudullu


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama · 04 Şubat 2011 at 14:40

[…] Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir