Tuzla Böcek İlaçlama, Tuzla İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Dharma ilaçlama Şirketimiz, Tuzla ilaçlama servisimizle, en hızlı müdahele, en kesin çözümler.

Tuzla ilaçlama servisimiz, Sağlık Bakanlığından onaylı sertifikasıyla, insan sağlığına önem veren çalışma disipliniyle sizlere profesyonel çözümler üretiyor.
Tuzla, İstanbul ilinin en güneyde bulunan ilçesidir. Türkiye’nin orta derecede kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir.
Coğrafi konum olarak Kuzeyde ve batıda Pendik ilçesi bulunur. Güneyinde Marmara Denizi bulunur ve 13 km kıyı şeridine sahiptir. Deniz seviyesinden yüksekliği, merkezde ortalama 25-40 metredir. Güneydeki Tuzla burnu büyük bir çıkıntı olarak göze çarpar. Araziler genellikle engebelidir. Yükseklik Akfırat ve Orhanlı Beldelerinde 300 metreyi bulur. Tepeler bazı yerlerde denize dik uzanır. Kışları sıcaklık zaman zaman -15 -10 dereceye kadar düşmektedir. En yüksek yer 300 m ile Akfırat’tadır.

Tuzla böcek ilaçlama servisimiz, Tuzla genelinde, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, Fatih, Fırat, İçmeler, İstasyon, Merkez, Mescit, Mimarsinan ve tüm mahallelerde sizlere hizmet sunmaktadır.

Tuzla böcek ilaçlama servisimiz, tam donanımlı ekibiyle 7 gün 24 saat çalışma disiplini içerisinde sizlere hizmet sunmaya hazır halde beklemektedir. Şirketimiz 1984 yılında tüm ekipmanı ve kullandığı yöntemlerle Avrupa standartlarını yakalamış ve bu disiplin ile Sağlık bakanlığında onaylı bir firma haline gelmiştir.

dharma ilaçlama tuzlaDharma böcek ilaçlama Tuzla servisimiz, Tuzla genelinde ev, apartman, site, iş yerleri ile her türlü devlet kurumunda, Cafeterya,lokanta, restaurant gibi gıda tüketim noktalarında, ayrıca insan yoğunluğunun fazla olduğu parklarda, eğlence mekanlarında hassas bir ilaçlama süreci izlemektedir. Bu süreçte Tuzla ilaçlama servisimiz, sizden gelen talep üzerine öncelikle saha araştırması yaparak ilaçlama yapılacak alanda yaşayan böcek türlerini tespit etmektedir. Sonrasında sizin çalışma düzeninize uygun olarak 7/24 esnek çalışma saatlerinde sizin bewlirleyeceğiniz gün ve zamanda ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama yapılırken, yüksek hassasiyette ilaçlama araçları kullanılmakta ve kullanılan ilaçlar insan sağlığına kesinlikle zararı olmamaktadır. Ayrıca ilaçlama yapılacak alan açık alan ise kullanılan ilaçlama yöntemi ilacın etkisinin kısa sürede yok olmasını engelleyecek şekilde olmakta ve alanda yaşayan bitkilere kesinlikle zarar vermemektedir.

Tuzla ilaçlama servisimiz Tuzla genelinde, Hamamböceği, fare, pire, tahtakurdu, kene, güve vb tüm haşerelerde ilaçlama yapmaktadır. İlaçlama yapan personelimiz bu işi yapacak profesyonelikte olup ilaçlama yapmaya yeterli olduğuna dair sertifikaya sahiptir. Ayrıca personelimizin almış olduğu eğitim sadece teknik konuda olmayıp insani yönden de eğitim almaları sağlanmıştır. Güleryüzlü,insani ilişkilere önem veren, yapmış olduğu işin sorumluluğunu omuzunda taşıdığının bilincinde olan personelimizle, garantili ilaçlama teknikleriyle,müşteri memnuniyetine önem veren şirketimiz, memnun kalınmadığı durumunda ikinci ilaçlamayı ücretsiz yapmayı taahhüt etmektedir. Tuzla böcek ilaçlama fiyat listesini inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Dharma böcek ilaçlama şirketi Tuzla ilaçlama servisi haşeresiz günler diler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir