Sultanbeyli Böcek İlaçlama, Sultanbeyli İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Sultanbeyli İstanbul’un büyük ilçelerinden birisidir. Sultanbeyli 1328 yılında Orhan Gazi’nin emriyle Abdurrahman Gazi ve Konur Alp Komutasındaki Osmanlı Ordusu tarafından fetih edilmiştir. 1957 yılında köy, 1989 yılında belde, 03.06.1992 tarih ve 3806 sayılı kanunla ilçe olmuştur. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alır. Yüz ölçümü 35 km2 dir. İstanbul’un en yüksek dağı olan 537 rakımlı Aydos

Dağı ile Teferrüç Dağı arasındaki alanı doldurmakta olup, Tem Karayolu İlçenin ortasından geçmektedir. İlçemiz kuzeyde, güneyde ve batıda Kartal İlçesi’ne bağlı Paşaköy, Sancaktepe İlçesine bağlı Samandıra ile doğuda Pendik İlçesine bağlı Kurtköy ile çevrilidir. Denizden yüksekliği 130 metredir.
İlçemizde iç göç nedeniyle hızlı bir nüfus artışı vardır. Sultanbeyli, yurdumuzun Sinop ilinden, mersin iline kadar çizilen dik hattın doğusunda kalan bütün illerden göç almıştır. Hemen hemen her ilden ilçemize insanların gelip yerleştiği için farklı kültür alışkanlıkları, örf ve adetleri bünyesinde toplamıştır. Bu İlçemizin bir kültür zenginliğidir. Bunların birbirleriyle kaynaştırılıp huzur ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamak için hepimize büyük görevler düşmektedir.
sultanbeyli ilaçlamaHalk geçimini genellikle inşaat sektöründe çalışarak sağlamaktadır. Bunun yanında İlçede fazla sanayi işkolu bulunmadığından halkın bir kısmı ise çevre ilçelerdeki işyerlerinde çalışarak hayatlarını sürdürmektedirler.
Sultanbeyli İlçesi ekonomik yönden gün geçtikçe gelişmektedir. İlçemiz sınırları içerisinde öncelikle imalat sektörü her geçen gün gelişmektedir. Özellikle tekstil ve mobilya imalatı yapan 225 fabrika bulunmakta, bunun 146 adet tekstil atölyesi, 142 adet mobilya ve hazır giyim mağazası izlemektedir.
Ayrıca ilçemizde Anadolu Yakası Kuru Gıdacılar Sitesi açılmış olup, faaliyetini sürdürmektedir. Önceden inşaat sektörü ağırlık oluşturmakta iken ilçemizin imar planına kavuşması TCK’ un 184. maddesi ile kaçak inşaat yapanlara getirilen hapis cezası ilçemizde inşaat yapımını durdurmuştur. İlçemizde imalat ve gıda sektörü ağırlıklı sektör haline gelmiştir.

Sultanbeyli Böcek ilaçlama hizmetleri, sultanbeyli genelinde ,Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battal Gazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi ve Yavuz Selim Mahallesi olmak üzere tüm mahallelerde Böcek İlaçlama yapmaktayız.

Sultanbeyli böcek ilaçlama servisimiz, ilçe genelinde her türlü fabrikalarda uzman ekiplerimizce hızlı ve kesin çözümlerle sizlere hizmet sunmaktadır.

Sultanbeyli güve ilaçlama

Tekstil sektörü deyince, haşereden canı en çok yanan sektör aklımıza gelir. Sultanbeyli genelinde 100 den fazla tekstil fabrikası olduğunu düşünürsek ilçe genelinde haşere oranının bir hayli fazla olduğu kanısına varabiliriz. Dharma böcek ilaçla şirketimiz, sultanbeyli ilaçlama servisi bu konuda içinizi ferahlatacak çözümlerle her zaman bir telefon uzağınızdadır. Tekstil sektöründe yapılması gereken ilaçlama tekniklerinden kısaca bahsetmek gerekirse, sultanbeyli ilaçlama servisimiz ilk önce saha araştırması yaparak alandaki mevcut haşere türlerini belirlemektedir. Daha sonra, başka bir zamanda ilaçlama yapılıp yapılmadığı tespit edilmektedir. Bunun yapılmasının amacı günübirlik etkisiz ilaçlarla yapılmış olan ilaçlamalar haşerelerde bağışıklı geliştirmiş olabilir. Sultanbeyli ilaçlama servisimiz bu konuda son teknoloji araçları kullanarak, hem haşerelerin kesin olarak yok edilmesini sağlar hem de üretilen ürünlerin zarar görmesini engeller. Tekstil sektöründe iplik lifleri ya da deri ile beslenen bir çok haşere türünün ayrıca güve görünmesi ihtimalinin tek çözümü Dharma böcek ilaçlama Sultanbeyli servisi. Şirketimiz sizlere Avrupa standartlarında hizmet sunmayı garanti eder ve bunu Sağlık bakanlığından onaylı sertifikasıyla ispatlamaya hazırdır.

Ayrıca ilçe genelinde görülmesi en muhtemel haşere türleri olan, tahtakurusu, hamamböceği, fare, pire, vb haşarelerde kısa zamanda kesin çözümler üretmek sultanbeyli böcek ilaçlama servisimizin işidir. Size düşen esnek çalışma saatlerimizden herhangi bir zaman dilimini seçmek ve işi uzman ellere teslim etmektir.

Sultanbeyli ilçesinde 1 Adet 200 metrekare Fabrika Tahtakurdu ilaçlaması Herşey Dahil Fiyat Teklifimize bakabilir, dilerseniz çeşitli seçenekleri inceleyerek size uygun fiyatlandırmaya ulaşabilirsiniz.

Dharma böcek ilaçlama şirketi, Sultanbeyli ilaçlama servisi mutlu günler diler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir