Silivri Böcek İlaçlama, Silivri İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Silivri Böcek İlaçlama hizmetinde profesyonel hizmet ,kesin çözümler. Pire, Hamam böceği, Fare ilaçlama konusunda uzman, eğitimli ekibimiz ile hesaplı, garantili böcek ilaçlama sizlere sunuluyor. Firmamız 1984 yılından bu güne ilaçlama sektöründe deneyim kazanmış, edindiği bu tecrübeyi sizleri haşerelerden kurtarmak üzere kullanmaktadır. Böcek ilaçlaması hizmeti veren firmamız Silivri ilçesinde yazlık, konut, ev, ofis, depo, yalı, villa, bahçe ilaçlamasında kesin çözüm sunmaktadır.

silivri böcek ilaçlamaSilivri coğrafi konum olarak İstanbul il merkezinin 67 kilometre batısında olan bir sahil kenti ve İstanbul’un ilçesidir.Silivri’nin batısında Çorlu,doğusunda ise İstanbul’a bağlı olan ve İstanbul’un bir ilçesi olan Büyükçekmece vardır.Silivri’nin 45km uzunluğunda Marmara Denizine kıyısı vardır ve Silivri’nin yüzölçümü 860km2(kilometre karedir fakat bu alan tarım arazileriyle birliktedir.Tarim arazileri çıkarılınca bu yüzölçümü 760km2(kilometre kare)ye düşmektedir.Silivri ilçesinin 20’ye yakın köyü ve 8 beldesi bulunur.Bazı belde belediyeleri; Selimpaşa,Değirmenköy,Gümüşyaka,Çanta,Kavaklıdır.

Silivri ilçesinin nüfüsu İstanbul’un nüfusunun %1’ini oluşturmaktadır.Nüfus büyüklüğü olarak 28.sırada yer almasına rağmen yaz aylarında tatilcilerin uğrak adreslerinden biri haline gelmektedir.2000 Yılındaki nüfus verilerine göre Silivri’nin toplam nüfusu 110.000’e yakındır.İlçe merkezinin nüfusu ise 45.000 civarlarındadır.1990 yılında km2 düşen kişi sayısı 90 iken bu sayı 2000 yılında 130‘a yükselmiştir.2007 yılından sonra Silivri’nin en kalabalık beldesi ünvanınını Selimpaşadır.Selimpaşa’nın en küçük köyü 270 kişi nüfusu olan Küçüksinekli’dir.

Nüfus verilerine baktığımızda Silivri göç yoğunluğu fazla olan bir yer değildir. Silivri’nin o meşhur gıdası “Silivri yoğurdu” 1950-1960’lı yıllarda heryerde bulunur iken artık Silivri Yoğurdu satan yerler bulmak çok zorlaşmıştır. Tüm Türkiye’de bilinen Silivri yoğurdunun özelliği ise Silivri’nin botanik yapısından gelmektedir. Silivri ağaçsız bir bitki örtüsüne sahiptir. Silivri’nin kuzeyinde dağlardaki köylere doğru çıkıldığında yükseklik daha çok olduğundan ormanlık alanlar bulunmaktadır. 1990’da Silivri’de ki ormanlık alan 27,500 hektardır. Bu ormanlık alanlarda domuz, kaz, tavşan, kurt, çakal, sansar, tilki, gelincik gibi yabani hayvanlar yaşamaktadır.

Silivri ilçesinde tüm mahallelerde garantili ilaçlama hizmeti kampanyamız devam etmektedir.

Çayırdere, Çeltik, İsmetpaşa, Alibey, Alipaşa, Büyükçavuşlu Merkez, Fatih, Fener, Fevzipaşa, Gümüşyaka Merkez, Küçük Kılıçlı, Kadıköy, Kavaklı Cumhuriyet, Kurfallı, Mimarsinan, Ortakoy, Piri Mehmet Paşa, Sayalar, Selim Paşa Merkez, Selimpaşa Merkez, Yeni, Yolcatı mahallelerinde profesyonel ilaçlama hizmeti almak için bizleri arayın.


1 Comment

Karim Messias · 14 Şubat 2012 at 05:34

Uzun süredir devam eden hamam böceği sorunumuza çözüm ürettiğiniz için bina yönetimi olarak teşekkür ederiz. Salih bey’in telefonda verdiği bilgiler ile zamanı ve emeği için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir