Şile Böcek İlaçlama, Şile İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Şile böcek ilaçlama hizmetleri, hızlı ve kesin çözümlerle hizmetinizde. Şirket politikamız gereği, vermiş olduğumuz hizmetlerde kusur bulunması halinde, şirketimiz ikinci ilaçlamayı ücretsiz yapıyor.

Şile, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısındadır. Doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Çekmeköy ve batıda Beykoz ilçeleriyle çevrilidir.
Kocaeli Yarımadasının Karadeniz kıyısında yer alan ilçenin, Doğusunda Kandıra, Güneyinde Gebze, Batısında Beykoz ve Çekmeköy, Kuzeyinde ise Karadeniz bulunmaktadır.

Rakımı 126 metre olan Şile’nin yüzölçümü 755 km²’dir. İlçenin yüzölçümünün %79’u orman, %10’u tarım alanı, %11’i diğer alanlardan oluşmaktadır. Hafif kıvrımlı küçük köy ve doğal plajların yer aldığı 60 km’lik sahil şeridine sahiptir. Göksu, Şile Kabakoz ve Yeşil Çay önemli akarsulardır.
İkinci derecede deprem bölgesi içinde yer alan Şile, Karadeniz iklimi ile Akdeniz iklimi arasında geçiş iklimi özelliğini gösterir. Her mevsimde bulutluluk ve nispi nemliliğin görüldüğü ilçede yıllık ortalama sıcaklık değeri 13.6°’dir.

Şile ilçesi coğrafi özelliklerine ve iklim yapısına değindikten sonra, bölgenin böcek floryasına değinmek doğru olacaktır. Yumuşak ve nemli bir iklime sahip Şile ilçesinde böcek floryası çok geniş bir yapıya sahiptir.  Şile böcek ilaçlama servisimiz yüksek kalite ilaçlama makineleri ile iyi bir zemin etüdü yaparak ortamda üremeye müsait haşere türlerini tespit eder. En kısa sürede insan sağlığına tamamen zararsız ilaçlar kullanarak haşereleri yumurtları da dahil olmak üzere tamamen yok eder.

Şirketimiz ilaç kalitesi ve sağlığa uygunluğu Sağlık Bakanlığı onay sertifikasıyla tescillenmiş olup sizlere garantili hizmetin anahtarıdır.

Şile böcek ilaçlama olarak, Ağva, Balibey,  Çavuş, Hacıkasım, Kumbaba başta olmak üzere tüm mahallelerde sizlere hizmet vermektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir