Sarıyer Böcek İlaçlama, Sarıyer İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

İstanbul’un nezih ilçelerinden biri olan Sarıyer’de kusursuz hizmet. Dharma böcek ilaçlama şirketi Sarıyer ilaçlamaservisi sizlere profesyonel çözümler üretiyor.
Sarıyer İstanbul’un Avrupa yakası’nda bir ilçe. Güneyde Beşiktaş, güneybatıda Şişli ve batıda Eyüp ilçeleri ile doğuda İstanbul Boğazı, kuzeyde Karadeniz ile çevrelidir. Sarıyer İlçesi toplam 24 mahalle ve 10 köyden oluşmaktadır. bahçeköy beldesi 2008 yılında fesh olarak Sarıyer ilçesinin mahallesi oldu.
sarıyer ilaçlamaİlçe toprakları, Çatalca Yarımadası’nın en doğu kesiminde yer alan sırtın, bir yandan İstanbul Boğazı’na, öbür yandan da kuzeyde Karadeniz’e doğru alçalan bölümlerden oluşur. Kuzey-güney doğrultusunda uzanan bu sırtın batı yamaçlarından çıkan sular (Göksu Deresi, Şeytandere ve Ayazağa Suyu) Kağıthane Deresi aracılığıyla Haliç’e, kuzey kesiminden doğan sular Karadeniz’e, doğu yamaçlarından kaynaklanan sular da İstanbul Boğazı’na ulaşır. Günümüzde bunlardan en önemlileri İstanbul Boğazı’na doğru akan Sarıyer, Bakla ve Baltalimanı dereleridir.
Sarıyer İlçesi’nin Karadeniz kıyısı yer yer düz ve kumsal, bazı kesimlerde de falezlidir. Batıda, Kısırkaya’dan Kilyos’a (Kumköy) kadar uzanan kıyıdaki kumsal, doğuda Kilyos ile Rumelifeneri arasında, yerini kayalık falezlere bırakır. İstanbul Boğazı girişindeki Rumelifeneri açıklarında yer alan kayalıklara Öreke Adaları denir. İlçenin İstanbul Boğazı kıyıları oldukça girintili çıkıntılıdır. Bu kıyıdaki en önemli girinti Çayırbaşı’na doğru bir körfez gibi sokulan Büyükdere Koyu, başlıca çıkıntı ise doğuya doğru bir burun oluşturan Yeniköy’dür. Boğaz kıyısında yer alan başlıca küçük ve dar girintiler ise Tarabya ve İstinye koylarıdır.
Sarıyer, doğal bitki örtüsü açısından İstanbul İli’nin zengin ilçelerinden biridir. Belgrad Ormanı’nın doğu ucu ilçe sınırları içine sokulur. Ayrıca Rumelikavağı-Rumelifeneri-Kilyos üçgeni içinde kalan alan, büyük ölçüde ormanlarla kaplıdır. Eskiden bu alanda çok daha sık olan ormanlar, varlıklı İstanbullular için ikinci konut yapımına girişen kooperatifler tarafından yer yer tahrip edilmiştir.

Ormanlık alanları, muhteşem boğaz manzarası, ilçe içinden geçendereleriyle doğal güzellikler harikası Sarıyer, bu güzelliklere rağmen haşerelerle de başı dertte olan bir ilçedir. İlçe insanlara güzel bir yaşam sunarken aynı zamanda haşereler için de doğal yaşam alanlarının fazlalığıyla bilinmektedir.

İstanbul ve tüm Türkiye’de böcek ilaçlama denilince akla ilk gelen isimlerden olan Dharma Böcek İlaçlama şirketi sizleri Sarıyer’de yalnız bırakmıyor, güleryüzlü ve profesyonel ekibiyle sizlere kaliteli hizmetin mutluluğunu sunuyor. Şirketimiz 1984 yılında Avrupa standartlarını yakalamış, Tüm ekipmanı ile insanlara değer veren bir firma olduğunu kanıtlayarak Sağlık Bakanlığından onay sertifikası almıştır. Mahalle aralarında , kısa vadeli çözüm üreten ilaçlama ekipleri gibi davranmayıp, haşereye kökten çözüm bulan ekibimiz, sizlerin sağlığını da hiç bir zaman göz ardı etmemiştir.

Dharma böcek ilaçlama şirketi Sarıyer ilaçlama servisimiz haftanın 7 günü 24 saat süresince aktif olarak çalışmaktadır. Bu çalışma saatleri ile sizlere esnek seçenekler sunmaktadır. Herhangi bir haşere vakası yaşandığında şirketimiz acil müdahele ekibiyle olaya müdahele eder, olayın kaynağını belirler ve bu konuda yöntem ve teknikler hakkında sizlere bilgi sunar.  Sizlerde bu bilgiler ışığında size en uygun zaman dilimini belirleyerek işi uzman ellere teslim edersiniz.

Sarıyer böcek ilaçlama servisimizin kullanmış olduğu ilaçlara ve ilaçlama araçlarına değinmek gerekirse, tam donanımlı çalışan personelimiz, tamamen kokusuz ve insan sağlığına zararsız ilaçları kullanmaktadır. En uygun ilaçlama tekniğini belirlemekte uzman olan ekibimiz , işini en kısa sürede yaparak sizlerin günlük yaşamınızı etkilememeye özen göstermektedir.

Sarıyer böcek ilaçlama servisimiz, ilçe genelinde tüm mahallelerde, Her türlü devlet kurumlarında, insanların toplu halde bulunabildikleri, gıda tüketim mekanlarında, park , bahçe gibi açık alanlarda sizlere kesin çözümler sunmaktadır.

Sarıyer ilçesinde Çamlıtepe, Çayırbaşı, İstinye, Büyükdere, Bahçeköy Merkez, Baltalimanı, Cumhurıyet, Cumhuriyet, Darüşşafaka, Demirciköy, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet, Ferahevler, Gümüşdere, Garipçe, Kazım Karabekir, Kazımkarabekir, Kilyos, Kireçburnu, Kocataş, Maden, Merkez, Pınar, Poligon, PTT Evleri, Reşitpaşa, Rumeli Feneri, Rumeli Hisarı, Rumeli Kavağı, Rumelifeneri, Rumelihisarı, Tarabya, Yeni, Yeniköy, Zekeriyaköy Mahallesinde yedi gün yirmidört saat ilaçlama hizmetimiz vardır.

Sarıyer genelinde başta hamamböceği olmak üzere, fare,kene, pire, tahta kurusu, çiyan, sivrisinek, güve, örümcek vb tüm haşerelere karşı etkin yöntemlerle sizlere hizmet vermektedir.

Tüm bu hizmetlere mukabil firmamız bütçenize uygun ücretlendirmelerle, işini doğru ve emin yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Tüm bu çalışmalar neticesinde, yapılan işin beğenilmemesi durumunda firmamız tüm mesuliyeti üzerine alarak gerekirse ikinci ilaçlamayı ücretsiz yapmayı taahhüt etmektedir. Sarıyer’de 100 m2 bir daire için örnek fiyat listesini inceleyebilir dilerseniz seçenekleri değiştirerek size en uygun fiyatları çıkartabilirsiniz.

Sarıyer böcek ilaçlama hizmetleri size bir telefon kadar yakın.