Pendik Böcek İlaçlama, Pendik İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Pendik böcek ilaçlama hizmetinde %100 garanti, fare ilaçlamasıpire ilaçlaması ve hamam böceği ilaçlamasında uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmeti uygun görülürse tekrar ücretsiz olarak yapılır. Pendik ilçesinde tüm mahallelerde profesyonel haşere ilaçlaması servisimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Pendik, İstanbul’un Anadolu yakasında yeralan ve Marmara Denizine sahili olan bir ilçesi. İstanbul ilinin doğu yarısında yer alan Pendik, güneydoğu’da Tuzla doğuda Gebze, kuzeyde Şile ve Çekmeköy, batıda Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli, güneyde ise Marmara Denizi ile çevrilmiştir. Yaklaşık 200 km2 lik bir alana yayılmış olup 9 km sahil şeridi bulunmaktadır. Pendik’in yüzey şekilleri genel olarak engebelidir. Deniz kıyısı kil ve kum ile kıyıdan itibaren kuzeye doğru silislerle kaplıdır. İstanbul’un tek ve en yüksek dağı olan Aydos ile sınır olan Pendik, Ballıca Ağılbayırı, Karabayır tepelerine de sahiptir.

Üzerinde İBB Sosyal tesislerini barındıran Gözdağı’da en yüksek noktalardan biridir. Riva Deresi, Ballıca Deresi Ömerli Barajına dökülen akarsulardır, ayrıca. Büyükdere Kurtköy den çıkarak Tuzla sınırlarına gider. İstanbul’un en büyük su kaynaklarından olan Ömerli Barajı’da Pendik sınırlarındadır. Çok geniş topraklara sahip Pendik’te TEM güneyi tamamen yerleşim yerleriyle kaplıdır, kuzeyde ise yalnızca 5 köy bulunmaktadır En büyük cadde sok 23 Nisan Caddesi En Eski Apartman Saray Apatmanı Daire sayısı 18.

böcekPendik karadenizin yağışlı iklimi ile akdenizin ılıman iklimi arasında geçit teşkil eder yani klasik Marmara iklimine sahiptir. Kışın Balkan yarımadasından gelen soğuk rüzgârlar ve karadenizin yağışlı havası ilçede etkisini gösterir, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yarı nemli bir iklime sahiptir.

Yıllık Ortalama sıcaklık 14,1 derece Kışın Ortalama Sıcaklık 5,6 derece Yazın Ortalama Sıcaklık 28,6 derecedir. Hâkim rüzgârlar poyraz ve lodostur.

İklim yapısı, nem oranı, sıcaklık ortalamaları ile haşereler için uygun bir yaşam ortamı olan Pendikte, Dharma böcek ilaçlama şirketimiz Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

Dharma böcek ilaçlama şirketimiz 1984 yılında kurulmuş olup, teknik ekipmanı, kullanılan yöntemleri, insan sağlığına dost ilaçları ve alanında uzman ekibiyle ülkemizde sayılı firmalar arasında yer almaktadır. Bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile Sağlık Bakanlığından Onay belgesi bulunmaktadır.

Pendik böcek ilaçlama olarak Pendik ilçesinde genellikle pire ilaçlaması, hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Haşereler ile yoğun olarak mücadele ettiğimizden çok profesyonel bir uzman kadroya sahip, çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemekteyiz. Tüm çalışmalarımızı tamamen müşteriye endeksli olarak yürütmekte olup, ilaçlamanın yapılacağı gün ve saati tamamen size bırakmaktayız. Bu konuda sizlere bir telefon uzakta bulunup sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Pendik İlçesinde Çınardere, Çamçeşme, Çamlık, Ahmet Yesevi, Şeyhli, Bahçelıevler, Bahçelievler, Batı, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Ertuğrulgazi, Esenler, Esenyalı, Fatıh, Fatih, Fevzi Çakmak, Güllü Bağlar, Güllübağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurnaköy, Kurtköy, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sülüntepe, Sanayi, Sapan Bağları, Velibaba, Yayalar, Yeşilbağlar, Yeni Mahalle, Yeni, Yenişehir Mahallerinde uzman ekiplerimiz ile haşere problemlerinizi çözümler üretmekteyiz.

Pendik böcek ilaçlama servisimiz, Pendik genelinde tüm mahallelerde hizmet vermekte olup, Her türlü açık-kapalı alanlarda, gıda üretim ve tüketim mekanlarında, ev,iş yeri, apartman, site gibi bireysel yada toplu yaşam alanlarında hızlı, güvenilir, insan sağlığına önem veren ve KALICI çözümler üretmektedir.

Dharma Böcek İlaçlama Şirketi Pendik İlaçlama Servisi.