Maltepe Böcek İlaçlama, Maltepe İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Maltepe böcek ilaçlama garantili, profesyonel ilaçlama, pire, fare, hamam böceği ilaçlamasında kesin çözümler. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmetinde gerekirse ikinci ilaçlama ücretsiz.

Maltepe İstanbul iline bağlı Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Anadolu yakasında bir ilçedir. Kadıköy, Kartal ve Ataşehir ilçeleriyle komşu olan Maltepe İstanbul’un 10. büyük ilçesi konumundadır.

İstanbul’un en güzel Adalar manzarasına sahip olan muhteşem sahiliyle ve Anadolu yakasının en büyük camisi durumunda olan 6.200 kişilik “Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii” ile meşhurdur.

Maltepe böcek ilaçlamaMaltepe ilçesinin çoğrafi konumuna bakacak olursak ; Maltepe, Kocaeli Yarımadası’nın güney batısında, İstanbul İli’nin Marmara denizi kıyısında yer alır.Kartal,Ataşehir,Sancaktepe ve Kadıköy ilçeleri ile komşudur. İlçede Akdeniz İklimi özellikleri görülür. Yazları sıcak ve kurak, kışlalar yağışlı ve serindir. İlkbahar serin ve yağışlı sonbahar ılıman ve yağışlıdır. En çok esen rüzgarlar poyraz ve lodostur. Lodos deniz fırtınası yapar, kışın keşişleme ve kıble rüzgarları da eser Yıldız ve karayel rüzgarları fırtına getirir. İlçe topraklarının doğal bitki örtüsü ormandır. Orman olmayan yerler makiler ve otsu bitkilerle kaplıdır. Günümüzde düzlük alanlardaki bağ ve bahçeler ,tepelerin yamaçlarını saran yeşil ormanlar azalmış, tarla ve otlakların yerine yerleşme alanları, iş yerleri, atölyeler ve fabrikalar kurulmuştur. Maltepe’nin nüfusu 1997 Ekim ayında yapılan Genel nüfus sayımına göre 350.000’dir. Yerleşim düzeni ise iki ana grupta toplanabilir. E-5 karayolu altı olup 19/1, 19/2, 32/1, 32/2, 32/3 ile 32 ve 21 nolu paftaları kapsayan alanlar sanayi bölgesi olup, bu bölgeler ise E-5 Karayolunun güneyindeki Kör Deresi ile Dragos Deresi Bağdat Caddesi’nin kuzeyindeki Tugay Yolu güzergahıdır. Yerleşim birimi olarak Maltepe 18 mahalleye ayrılmıştır.

Maltepe ilçesinin Çınar, İdealtepe, Altıntepe, Altayçeşme, Aydınevler, Büyükbakkalköy, Başıbüyük, Bağlarbaşı, Cevizli, Esenkent, Fındıklı, Feyzullah, Gülensu, Gülsuyu, Girne, Küçükyalı, Yalı, Zümrütevler Mahallerinde profesyonel ilaçlama ekiplerimiz sizlere hizmet etmek üzere beklemektedir.

Maltepe böcek ilaçlama olarak, maltepe’nin tüm mahallelerinde, hızlı ve kesin çözümleler ile hizmet sunmakta ve Maltepe halkının, bu güzel ilçenin tüm zevklerini dıyasıya yaşamasını temin etmekteyiz.

Maltepe böcek ilaçlama, ilçe genelinde tüm ev, apartman, iş yeri, fabrika, Toplu yerleşim alanları, park- bahçe gibi açık alanlar ve aklınıza gelen tüm kapalı alanlarda sizlere hizmet vermektedir. Şirketimiz , uzman ekibi ve son teknolojik ilaçlama araçlarıyla, insan sağlığına önem veren ilaçlarıyla sağlık bakanlığı onaylı olup, sektöründe aranılan bir firmadır. Maltepe böcek ilaçlama olarak yaptığımız çalışmalar ile her zaman gurur duyarız ve bunları sizler için birer referans olarak sunarız. Dilerseniz REFERANSLARIMIZ‘a bakabilirsiniz.

Maltepe böcek ilaçlama, tüm maltepe genelinde her türlü fare, hamam böceği, pire, akrep, kene, bit vb haşerelere karşı kesin çözümler üretmektedir.

Dharma ilaçlama şirketi Maltepe ilaçlama servisi haşeresiz günler diler..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir