Küçükçekmece Böcek İlaçlama, Küçükçekmece İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Küçükçekmece genelinde Böcek ilaçlama %100 garantili, fare, hamam böceği, pire ilaçlama hizmetinde uygun fiyat, kaliteli hizmet. Dharma böcek ilaçlama şirketimiz memnun kalınmayan bir durumda ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunuyor.

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25’si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, 1992’de Avcılar’ın, 2009’da Başakşehir’in ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2009 itibarıyla 21 mahalleden oluşmaktadır.
Gölün ağız kesimi kıyı kordonu ile kapalı olmasına rağmen,gölün denizle ilişkisi 1.5 metre derinliği olan bir geçitle sağlanmaktadır.Bu nedenle,gölün suyu yarı tuzludur.Ancak,son zamanlarda yapılaşmanın artması,gölün besleyen akarsuların cılızlaşması nedenleriyle,bu geçit ender olarak bağlantı sağlayabilmektedir.

Çevresinde eosengre ve kalkerleri ile üst miyosen kum marn ve kalkerleri bulunan Küçükçekmece Gölü,doğusundan Nakkaş Deresi,batısından Eşkinoz Deresi ve bunlar arasındaki Sazlıdere’den beslenmektedir.

kucukcekmeceKüçükçekmece Gölü’nde, eskiden bol miktarda balık bulunurken, 1970’lerden sonra evsel ve sanayi atıklarla gölün kirlenmesi sonucu, balıkların yaşamı olumsuz yönde etkilenmiştir.
Sazlıdere yaklaşık 40 km. uzunluğunda olan Sazlıdere, İstanbul’un Küçükçekmece Gölü’ne dökülen en önemli akarsuyudur. Nakkaş Deresi ise Küçükçekmece Gölü’ne dökülen ikinci önemli akarsuyudur.
Bölgede yoğun nüfus artışı Cumhuriyet sonrasında, 1950’lerde başlamıştır.22 Ekim 2000 tarihinde yapılan genel nüfus sayımına göre 1.004’ü köylerinde, 597.135’i merkezinde olmak üzere toplam 589.139’dir. Şu anki Küçükçekmece’de nüfus 1.000.000 civarındadır.
İlçenin büyük bir kısmında yer alan yapılaşmalar, imar planı ve teknik şartlara uygun yapılmaktadır. Genellikle ferdi yapılaşmanın görüldüğü ilçede, 1990’lardan başlayarak “toplu konut” yapılaşmaları da hızlanmıştır.
İlçe genelinde 62 İlköğretim okulu, 10 Genel Lise (4 adedi Yabancı Dil Ağırlıklı Lise) 8 Meslek Lisesi, 3 Anadolu Lisesi ve 15 müstakil Anaokulu olmak üzere, toplam 96 adet resmi okul bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, ilçede 1 Halk Eğitim Merkezi, 1 Çıraklık Eğitim Merkezi, 1 Sağlık Eğitim Merkezi, 1 Öğretmenevi ve 5 ayrı Kültür Merkezi bulunmaktadır.

Dharma Böcek İlaşlama şirketimiz Küçükçekmece böcek ilaçlamaprofesyonel ilaçlama hizmetiyle servisi tarafından küçükçekmece’de tüm Devlet ve özel okullarında, tüm devlet kurumları ve hastahanelerde, lokanta, cafe, çay bahçelerinde, insanların sıklıkla bulunduğu ve hastalıkların kolayca yayılabildiği bu alanlarda, insan hayatını riske atmadan , sizlere kusursuz çözmüler üretmektedir.

Küçükçekmece  böcek ilaçlama servisimiz, alanında uzmanlaşmış olup, uluslararası standartlarda kaliteli hizmetiyle Sağlık Bakanlığında Onaylı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Küçükçekmece ilçesinde henüz ıslah edilmemiş derelerin bulunması, haşere ve böceklerin yayılmasını arttıran faktörlerin başında gelmektedir. Bu konuda uzman ekibimizle, her türlü açık – kapalı mekanların ilaçlanması ve her türlü zararlı haşerelerin temizlenmesi, yuvalarının yok edilmesi, %100 başarıyla sonuçlanmaktadır. Küçükçekmece böcek ilaçlama şirketimiz sizlere zaman konusunda esneklik tanımakta,7 gün 24 saat tamamen sizlerin belirleyeceği saatlerde ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
Küçükçekmece böcek ilaçlama olarak ALTINŞEHİR, ATAKENT, ATATÜRK, BAŞAKŞEHİR, BEŞYOL, CENNET, CUMHURİYET, FEVZI ÇAKMAK, FATİH, GÜVERCİNTEPE, GÜLTEPE, HALKALI Merkez, İNÖNÜ, İSTASYON, KANARYA, KARTALTEPE, KAYABAŞI, KEMALPASA, MEHMET AKİF, SÖĞÜTLÜÇEŞME, SULTANMURAT, ŞAMLARKÖYÜ, ŞAHİNTEPE, TEVFİKBEY, YARIMBURGAZ, YENİMAHALLE, YEŞİLOVA, ZİYAGÖKALP mahallelerinde hızlı ve güvenilir ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Dharma İlaçlama, Küçkçekmece böcek ilaçlama servisimizin Küçükçekmece’de 100 m2 daire için İlaçlama Fiyat Listesine Bakabilir, dilerseniz farklı alanlarda farklı tercihleri kullanarak örnek fiyat listesi çıkartabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir