Kartal Böcek İlaçlama, Kartal İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Böcek ilaçlama kartal genelinde %100 garantili, fare, hamam böceği, pire ilaçlama hizmetinde uygun fiyat, kaliteli hizmet. Kartal bölgesinde böcek ilaçlama hizmetini profesyonel ekibimiz ile sizlere sunuyoruz. Memnun kalınmayan bir durumda ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.

kartal böcek ilaçlamaİstanbul Kartal coğrafi konum olarak İstanbul’un Anadolu yakasında ve Marmara Denizi’nin kıyısında bulunur. Yüzölçümü  yaklaşık 502.000 olan bir ilçedir. Kartal  altıncı yüzyılda kurulumuş Bizans İmparatorluğu döneminde ismi “Kartalimendi” ve bir balıkçı köyüydü. Onbirinci yüzyılda Selçuklu İmparatorluğu tarafından fethedilmiştir ve 1400 yılında Osmanlı İmparatorluğuna Katılmıştır.

Kartal 1923-1926 yılları arasında Üsküdar’ın ilçesi olmuştur.Kartal 1947 yılında sanayi bölgesi olarak görev aldığından Kartal hızlı büyümeye ve gelişmeye başlamıştır.1973’te Haydarpaşa-Gebze tren hattının açılmasıyla Kartal ilçesi daha büyük bir hızla gelişmeye başlamış,hızına hız katmıştır.Kartal’Da 40.000’den fazla işçi çalışmaktadır ve bu işçilerin çalıştığı yerler 400 adet orta ve büyük fabrika,1.500 atölye,1200’ün üzerindede küçük esnaf ve ofislerde çalışmaktadırlar.

Nüfus oranlarına bakıldığında kartal sürekli göç alan ve hızla gelişen bir ilçedir.

Kartal ilçesinde ulaşım genellikle otoyol,deniz feribotları ve demir yollarıyla sağlanmaktadır. Kartal ilçesi İstanbul’un Anadolu yakasında Bulunan Sabiha Gökçen Havalimanına 15-20 dakikalık uzaklıktadır. Kartal ilçesinden Adalar’a vapur,Yalovaya’da deniz feribotları gitmektedir.

Kartal bölgesinde yaz aylarında genellikle hamam böceği, pire, kene gibi sıcağı seven haşereler çok sayıda görülmektedir. Özellikle kartal çevresindeki fırınlar, hamamlar, çay ocakları, döküm fabrikaları gibi ısı üreten işletmelerde çok sayıda hamam böceği görülmektedir.

Kartal ve çevresinde tüm mahallelerde hesaplı ve profesyonel böcek ilaçlama

Çarşı, Çavuşoğlu, Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petrol-İş, Petroliş, Soğanlık Yeni, Topselvi, Uğurmumcu, Yakacık Yeni, Yalı, Yukarı, Yunus Mahallesinde böcek ilaçlaması hizmeti vermekteyiz.


1 Comment

metin çelik · 25 Temmuz 2011 at 09:10

Merhabalar,
kartal uğur mumcuda yer alan apartmanımızı başta pire olmak üzere diğer haşerelere karşı da ilaçlamak istiyoruz. 9 katlı binanın merdivenleri ve bodrum katı ilaçlanacaktır. Fiyatınızı email ile bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir