Kadıköy Böcek İlaçlama, Kadıköy İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

kadıköy ilaçlamaKadıköy ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız; özellikle hamam böceği, fare ve pire ilaçlamasında %100 garanti vermektedir. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarımız ve güleryüzlü, profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Kadıköy ilçesinde kanatlı karınca ve sivri sinek ilaçlamasında profesyonel ekibizden yardım alabilirsiniz. İlaçlama hizmetinin yanında aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Kadıköy ilçesinin kuruluşu İstanbul’dan çok öncelere dayanmaktadır, bunun en somut kanıtları ise yapılan kazılarda milattan önce üçbin yılına ait kanıtların ve yerleşim yerlerinin bulunmasıdır. Ayrıca Kadıköy’de göçebe değil yerleşik hayatın çok uzun süre önce başladığının kanıtları da evcil köpek kemikleri ve büyükbaş hayvan kemiklerinin bulunmasının ardından ispatlanmıştır.

kadıköy böcek ilaçlamaKadıköy ilçesinde fikirtepe, acıbadem, altıyol, küçük moda, koşuyolu gibi önemli yükseltilerin yanı sıra haydarpaşa ve kalamış koyları, fenerbahçe ve moda burunları bulunmaktadır. Kadıköy eski sahil şeridi güzelliğini yapılan dolgular ve yapılar ile kaybetmiştir. Eski İstanbullular haftasonları Kadıköy ve Bakırköy sahillerine yüzmek için gelirken şimdilerde ise yüzebilecek temiz bir ortam bulabilmek için karadeniz ve ege denizi sahillerine kadar gitmektedirler.

Kadıköy’ün bir diğer özelliği ise İstanbul’un en uzun caddesi olan bağdat caddesini bünyesinde barındırmasıdır. Kadıköylülerin “cadde” diye tabir ettikleri bağdat caddesinde günümüzde birçok ünlü mağaza ve modaya ev sahipliği yapmaktadır. Kadıköy sahil yolu yürüyüş yolu olarak en uzun sahil yollarından birisi olmakla birlikte Kalamış, Göztepe, Feneryolu ve Mazharbey parkları da doğal güzelliğini günümüze kadar korumuş mekanlardır.

Kadıköy ilçesinde 19 Mayıs, Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayı Cedit, Sahrayıcedit, Suadiye, Zühtüpaşa mahallerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama, İstanbul İlaçlama · 04 Şubat 2011 at 14:25

[…] Büyükçekmece Beykoz Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir