Güngören Böcek İlaçlama, Güngören İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Güngören böcek ilaçlama hizmetinde %100 garanti, hamam böceği ilaçlaması, fare ilaçlaması  ve pire ilaçlamasında uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet  Dharma İlaçlama Şirketimiz tarafından ayağınıza getiriliyor. Haftanın herhangi bir günü dilediğiniz saatte sizlere uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmeti uygun görülürse tekrar ücretsiz olarak yapılır. Güngörenİlçesinde profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Güngören’i Tanıyalım ;
Güngören, İstanbul’un batı yarısında Çatalca Yarımadası’nda yer alır; İstanbul’un Adalar ve Eminönü’den sonra alan bakımından en küçük üçüncü ilçesidir.3 Haziran 1992’de ilçe olan Güngören, doğuda Zeytinburnu,Esenler güneyde Bakırköy, batıda Bahçelievler ilçelerine komşudur. 11 mahalleden oluşan ilçeye bağlı kırsal yerleşme yoktur.

Güngören İlçesi, yüzölçümü bakımından küçük olmasına rağmen nüfus yoğunluğu bakımında yüksek bir rakama sahiptir. Güngören’de kilometreye düşen insan miktarı ortalama 43.288 kişidir.

Güngören Böcek İlaçlama, sağlık bakanlığı onayı ile sizlere hizmet veren profesyonel bir firmadır. Dharma İlaçlama olarak çalıştığınız firmadan Sağlık Bakanlığı Sertifiikası olup olmadığını sormanızı önemle hatırlatırız.

güngören ilaçlama

Unutmayın ki, böcek ve haşere ilaçlama uzmanlık gerektiren bir iş olup, insan sağlığını doğrudan etkileyebilecek sonuçlar doğurabilir.

Güngören böcek ilaçlama olarak sizlere, Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Güneştepe, Güven, Gençosman, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Merkez, Sanayi, Tozkoparan Mahallesi olmak üzere Güngören ilçesinin tamamında profesyonel hizmet veriyoruz.

Güngören böcek ilaçlama olarak, okul ilaçlaması, hastane ilaçlama, dersane haşere kontrolü, ev ilaçlama, apartman periyodik ilaçlaması, daire ilaçlaması, iş yeri haşere ilaçlama, cami, lokanta, park ve bahçe ilaçlamalarını tam donanımlı uzman ekibimizle hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Dharma böcek ilaçlama şirketimizin Güngören İlçesinde ilaçlama yaptığı böcekler; Akrep, kalorifer böceği,hamam böceği, gümüş böceği, tahta kurusu, kara fatma, tesbih böceği, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi şeklindedir. Güncel Fiyat listemiz için Güngören 100 metre kare ev için Böcek İlaçlama Fiyatları Fiyat Listesine bakabilirsiniz.

Dharma böcek ilaçlama şirketi olarak bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için bir telefon uzağınızdayız. Dilerseniz referanslarımıza BURADAN bakabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir