Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama, Gaziosmanpaşa İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Gaziosmanpaşa böcek ilaçlama hizmetinde %100 garanti, fare ilaçlaması, pire ilaçlaması ve hamam böceği ilaçlamasında uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmeti uygun görülürse tekrar ücretsiz olarak yapılır. Gaziosmanpaşa ilçesinde tüm mahallelerde profesyonel haşere ilaçlaması servisimiz ile sizlere hizmet vermeye hazırız.

Gaziosmanpaşa İstanbul ilimizin büyük bir ilçesidir. Gaziosmanpaşa 1950’li yıllardan sonra gelişmeye başlamıştır ve 1960 yılında ilçe olmuştur.Gaziosmanpaşa’ya komşu olan ilçeler Sultangazi,Küçükköy,Bayrampaşa,Esenler‘dir.Gaziosmanpaşa’nın gün geçtikçe artan nüfüsu trafik sorunlarınıda beraberinde getirmiştir fakat Topkapı-Habipler tramvay hattının açılmasıyla Gaziosmanpaşalılar trafik bakımından birazda olsa rahatlamışlardır.Gaziosmanpaşa nüfusu gün geçtikçe artmaktadır 1935 yılında Gaziosmanpaşa’nın nüfüsu 3,847 iken 2009 yılında bu nüfus 461,230 olmuştur.Gaziosmanpaşadaki mahalle sayılarının toplamaı 16 adettir.Gaziosmanpaşa Türkiye’nin en Kalabalık ilçesidir fakat 2008 yılında çıkarılan yeni yasa ile birlikte Arnavutköy Ve Sultangazi ilçe olmuştur ve Gaziosmanpaşa ilçesi Türkiye’nin en kalabalık şehri olmak ünvanının kaybetmiştir.

gaziosmanpaşa böcek ilaçlamaGaziosmanpaşa ilçesinde 1950’den önce hayvancılığı meslek edinmiş insanları kurduğu ağıllar, küçük esnaflar vardı.Gaziosmanpaşa ilçesi 498 küçük ölçekli, 147 orta ölçekli ve 18’de büyük ölçekli işletmeyi barındırmaktadır.Bu işletmelerin genel dağılımı ise avize, metal işleri, oto tamiri, konfeksiyon, torna’dır. Bu işletmelerde yaklaşık 4.000 kişi çalışmaktadır.

1952 Yılında Başlayan Taşlıtarla serüveni ve Sanayinin Rami’ye ve Eyüp’e kaymasıyla Gaziosmanpaşa git gide büyüdü ve Türkiye’nin en kalabalık ilçesi olma ünvanını alan Gaziosmanpaşa ortaya çıktı. Gaziosmanpaşa nüfusu Dünya’da eşi benzeri görülmeyen bir hızla büyümüş ve 1937-1997 yılları arasında tam 165 misli artmıştır. Gaziosmanpaşa gecekondulaşmanın yoğun olduğu bir ilçe olarak gösterilse de belediyenin çalışmaları sonucu yavaş yavaş bu imajından kurtulmaya başlamıştır.

İşte Gaziosmanpaşa İlçesinin Bazı Belediye Başkanları
Mustafa Gül – 1963-1964 –  Adalet Partisi
Mustafa Gürbüz  – 1973-1977 – Cumhuriyet Halk Partisi
Kemal Ağıralioğlu – 1977-1980 – Cumhuriyet Halk Partisi
Sabri Öztürk – 1984-1989 – Anavatan Partisi
Erhan Erol – 2004-2009- Adalet Ve Kalkınma Partisi
Gaziosmanpaşa’nın Belediye Başkanlığını halen Adalet Ve Kalkınma Partsiniden Erhan Erol Yapmaktadır.

Gaziosmanpaşa ilçesinde genellikle pire ilaçlaması, hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Haşereler ile yoğun olarak mücadele ettiğimizden çok profesyonel bir uzman kadroya sahip, çözüm odaklı yaklaşımlar sergilememekteyiz.

Unutmayın ilaçlama hizmeti uzman ve yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır!

Gaziosmanpaşa ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz semtler ve mahalleler; Şemsi Paşa, Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettin Paşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Yıldıztabya, Yeni Mahalle, Yenidoğan Mahallesi. Firmamız sağlık bakanlığı onaylı sertifikaları, ilaçları ve tam donanımlı, eğitimli ekibi ile sizlere haşere mücadelesinde hizmet vermeye hazırdır. Hesaplı fiyata profesyonel ilaçlama almak artık çok kolay, 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermek için kurulmuş firmamız tarafından sağlanmaktadır


1 Comment

ökkeş bozkaya · 13 Ocak 2013 at 13:42

İyi günler,
Uygun fiyatla yaptığınız haşere ilaçlama işleminden sonra evimde haşere görmedim, çok teşekkür ediyorum.
iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir