Fatih Böcek İlaçlama, Fatih İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

fatih ilaçlamaFatih Böcek İlaçlama : ilçede böcek ilaçlama ve haşere kontrol hizmeti veren firmamız hesaplı ve garantili böcek ilaçlama yapmaktadır. Fatih böcek ilaçlama, ev ilaçlaması, ofis ilaçlaması, cami ilaçlaması, tekke ilaçlaması, kurs ilaçlaması, depo ilaçlaması ve okul ilaçlamasında %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla itina ile yapmaktayız.

Fatih : İstanbul’un merkezi sayılan bu ilçe tarihi yarımada adı verilen bölgenin tamamını kapsamaktadır. Zeytinburnu, eyüp ve haliç ilçeleri ile komşu olan ilçe üç tarafından marmara denizi ile çevrilidir. Fatih ilçesi İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olmakla birlikte eski istanbullu olarak tabir edilen büyük bir kitlenin de yaşamlarını sürdürdüğü ilçedir. Cumbalı evleri ve arnavut kaldırımlı sokakları ile buram buram tarih kokan, osmanlıdan kalma onlarca eseri bünyesinde barından fatih ilçesi, aynı zamanda İstanbul Üniversitesini de barındırmaktadır. Fatih böcek ilaçlama fiyatı sayfamızdan uygun fiyatlarımızı görebilirsiniz.

fatih böcek ilaçlamaFatih İlçesindeki Tarihi Yapılar: Aksaray Valide Sultan Camii, Anemas zindanları ve kuleleri, Aya İrini Kilisesi, Ayasofya, Ayıos Yeosyios, Beyazıt Camii, Beyazıt Meydanı, Aspar Sarnıcı, Bulgar Kilisesi, Ağa kapısı, Burmalı Sütun, Çemberlitaş, Dar’ül Muallimat, Dikilitaş, Duyunu Umumiye (İstanbul Erkek Lisesi), Fatih Camii, Fener Rum Erkek Lisesi, Etmeydanı, Hırka-i Şerif Camii, Hora-Khora Manastırı, İstanbul Üniversitesi, Kapalıçarşı, Kariye Camii, Kıztaşı (Markinos) Sütunu, Küçük Ayasofya Camii, Laleli Camii, Melandisia (Mevlana) Kapı, Mısır Çarşısı, Mihrimah Sultan Camii, Nuruosmaniye Camii, Örmeli Sütun, Pertevniyal Valide Sultan Sebili, Sultanahmet Camii, Sultanahmet Meydanı, Süleymaniye Camii, Şehzade Camii, Tekfur Konstantinnos Porfirogennatos Sarayı, Topkapı Sarayı, Valens Kemeri, Yavuz Sultan Selim Camii, Yedikule Hisar ve Zindanları, Yeni Camii, Yerebatan Sarayı, Zeyrek Camii, Zeyrek Kapalı Sarnıcı.

Fatih ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz başlıca mahalleler: Alemdar, Balabanağa, Beyazid , Binbirdirek, Cankurtaran, Demirtaş, Emin Sinan, Hacı Kadın, Hobyar (Eminönü), Hoca Gıyasettin, Hoca Paşa, Kalenderhane, Katip Kasım, Kemal Paşa, Küçük Ayasofya, Mercan, Mesihpaşa, Mimar Hayrettin, Mimar Kemallettin, Molla Fenari, Molla Hüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraç İshak, Sarıdemir, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Şehsuvarbey, Tahtakale, Taya Hatun, Yavuz Sinan.


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama · 04 Şubat 2011 at 14:40

[…] Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Beykoz Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir