Eyüp Böcek İlaçlama, Eyüp İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Eyüp böcek ilaçlama firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmakta, bit, pire, fare, hamam böceği garantili olarak ilaçlanmaktadır. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmetinde firmamız gerekirse ikinci ilaçlama ücretsiz olarak yapmaktadır.
Eyüp, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesi.eyüp

1936’da kurulan Eyüp ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi 1 belde belediyesi ve 8 köyü bulunan Eyüp ilçesinin nüfusu 2000 yılındaki sayıma göre 255.921’dir. İlçe’nin haliç’in iç kesiminde kısa bir sahil şeridi vardır.

İlçe ismini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-Ensarî’den almaktadır. İstanbul’un Fethinden sonra Türklerin sur dışında kurduğu ilk yerleşim merkezi olan Eyüp’te başta Eyüp Sultan Camii olmak üzere Osmanlı döneminden kalma çok sayıda tarihi eser mevcuttur. III. Selimin annesi Mihrişah Valide Sultan’ın inşa ettirdiği imaret 200 yıldan beri faaliyetini sürdürmektedir.
Günümüz Eyüp İlçesine bakmak gerekirse yakın zamanda pekçok fabrika kapatıldı veya buradan kaldırıldı. Haliç artık kokmuyor. Su kenarında oturmak artık mümkün. Bundan dolayı Eyüp’ün nitelikleri tekrar olumlu olarak değişiyor.  Yeni apartman blokları ile birlikte nüfusta büyüdü. Yukarı tepelerinde ağaçlıklar bulunur ve burada genişce yayılmış vaziyette duran ve adını Fransız yazar Pierre Loti den alan bir kahve vardır.Haliç üzerinde şahane bir manzaraya sahiptir. Eminönü’ne giden bütün yollar görülebilir. Ve büyük bir barış duygusunu ağaçların altında çayınızı alırken hissedebilirsiniz.Şimdi Haliç temiz olup ,sandalar insanları karşı sahillere taşımaktadır.

İstanbul’un bu güzel ilçesinde sizlerin yüksek standartlı bir yaşam sürmesini isteyen Dharma Böcek İlaçlama Şirketimiz Eyüp ilaçlama servisi sizlere Sağlık Bakanlığı Onaylı sertifakalarımızla, profesyonel kadrosu ile hızlı, güvenilir ve kesin çözümler üretir.

Eyüp ilçesi genelinde, akrep, bit, akar, toz böceği, hamam böceği, mite, toz böceği, kalorifer böceği, pire, kırkayak, tahtakurusu, tahta kurdu, sivrisinek, yılan, bit, arı, örümcek, kırkayak, ev faresi, çatı faresi, salyangoz,  tesbih böceği vb. tüm haşerelere ve kemirgenlere karşı etkili ve insan sağlığına zararsız ilaçlar ile ilaçlama yapmaktayız.

Eyüp’te Çırçır, İslambey, Akşemsettin, Akpınar, Alibeyköy Merkez, Alibeyköy, Düğmeciler, Defterdar, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk Merkez, Güzeltepe, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Pirinçli, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, Topçular, Yeşilpınar Mahallerinde 24 saat garantili ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

Eyüp ilaçlama olarak, tüm İstanbul ve Eyüp’te ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, daire , apartman ilaçlama, yurt, otel, lokanta vb toplu yaşam alanları ilaçlama hizmetini kusursuz olarak sunmaktayız. Dilerseniz Eyüp Böcek İlaçlama Fiyat Listesini inceleyebilirsiniz.


2 Comments

GONUL · 25 Nisan 2012 at 21:34

Göktürk’te haşere ilaçlama hizmeti almıştım, yoğun hamam böceği görülüyordu.
Siz ilaçlama yaptıktan sonra haşerelerden eser kalmadı. Teşekkür ederim.

Kemal Güney · 17 Haziran 2012 at 13:26

İstanbul istanbul sitesinde oturuyorum, sizlerden ilaçlama hizmeti aldım kertenteke ve hamam böceği görülüyordu. Yaklaşık altı aydır haşere görülmüyor, teşekkürler Dharma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir