Esenyurt Böcek İlaçlama, Esenyurt İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

İstanbul Türkiye’nin En kalabalık ve göz önünde şehirlerinden biridir. Avrupa’ya bağlantı noktasında olan şehre bu yüzden yılda ortalama 8 milyon turist gelmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en fazla göç alan şehirlerinin başında gelmektedir. İstanbul’da ki bu nüfus artışı ve yoğun bir şekilde insan giriş çıkışı haşere böcek çeşitliliğini arttırmıştır.

Bu artış bilinen böcek yakalama ve ilaçlama teknikleri artık etkisiz hale getirmiştir.

Dharma böcek ilaçlama şirketimizin Esenyurt böcek ilaçlama servisi sizlere profesyonel, hızlı, ve son teknoloji ile donatılmış personelimiz ile hizmet sunmaktadır.

Esenyurt yerleşim yeri bütünü, Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde, İstanbul Metropolitan alan sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu bölgenin doğusunda Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde Hoşdere köyü ve TEM Karayolu, güneyinde Firuzköy ve E-5 Karayolu bulunmaktadır. İlçede 13 sağlık ocağı 1 devlet hastanesi 1 kızılay hastanesi ve 1.000.000. m² şehir parkı bulunmaktadır.

Esenyurt böcek ilaçlama servisimiz, Namık Kemal, Atatürk, İstiklal, Çakmaklı, İncirtepe, Saadetdere, İnönü, Fatih, Örnek , Talatpaşa, Mehterçeşme, Pınar, Sanayii, Esenkent, Güzelyurt, Cumhuriyet, Ardıçlıevler, Yenikent, Yeşilkent, Merkez Mahallesi olmak üzere esenyurt ilçesinde tüm mahallelerde sizlere böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Esenyurt Böcek ilaçlama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Esenyurt Böcek İlaçlama Fiyatları Listesine ulaşabilirsiniz.

Esenyurt böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul’un tüm ilçelerinde, semt ve mahallelerinde ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, dükkân ilaçlama , dershane ilaçlama, fabrika ilaçlama, okul ilaçlama, otel ilaçlama, ofis ilaçlama, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama, park ilaçlama ve alışveriş merkezi ilaçlama olmak üzere tüm açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır.

Esenyurt böcek ilaçlama servisimizce Esenyurt genelinde ilaçlama yaptığımız haşere ve böcekler; Hamam böceği, Kara Fatma, Tahta kurusu, Kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, Hamamböceği, Alman hamam böceği, Tesbih böceği, Çiyan, Bit, Pire, Kene, Fare, Akrep, Örümcek, Kırkayak, Yılan, Tahta kurdu, Ağaç kurdu, Oryantal hamam böceği, Güve, Çekirge, Gümüş böceği ve diğer tüm haşere ve kemirgen türleridir.


1 Comment

ardıçlı evler yönetimi · 11 Nisan 2013 at 16:15

Sitemizde sivri sinek, fare, yılan gibi haşereler mevcuttu. Dharma ilaçlama periyodik hizmetleri sayesinde hiçbir sorun kalmadı. Saygılar, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir