Esenler Böcek İlaçlama, Esenler İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Esenler haşere ilaçlama şirketi olarak garantili pire, fare, hamam böceği ilaçlama hizmeti. Profesyonel ve hızlı çözümler, güleryüzlü personel ile haşere problemlerinizden kurtulmak için bizleri arayın. Dharma İlaçlama Şirketimiz Sağlık bakanlığı onaylı ilaçları, eğitimli personeli ile 1984 yılından beri sizlere halk sağlığı alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Esenler, İstanbul’un büyük ilçelerinden biridir.

Coğrafi konum olarak kuzeyde Bayrampaşa, güneyde Güngören, güneydoğuda Zeytinburnu, batıda Bağcılar ilçeleriyle komşudur. Esenler, 18 mahalleden oluşmaktadır ve yüzölçümü toplam 5.227 hektardır.

Esenler, çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliğindedir. İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali de Esenler’de bulunmaktadır. Bu otobüs terminalinde yoğun insan giriş çıkışının yaşandığı için Esenler ilçesinde insandan insana bulaşabilen bit, uyuz böceği gibi hastalık yayan böceklerin  sık görülmesine yol açmaktadır.

Ayrıca Esenler’i Davutpaşa yoluna bağlayan Ayazma yolu üzerindeki su kontrol kuyuları Esenler Böcek ve haşere ilaçlaması olarak dikkatimize çeken önemli bir bölgedir.

Dharma böcek ilaçlama şirketimiz, Esenler ilaçlama olarak, Esenler’in tüm mahallelerinde, ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, dükkân ilaçlama, fabrika ilaçlama, okul ilaçlama, dershane ilaçlama, otel ilaçlama, ofis ilaçlama, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama, park ilaçlama ve alışveriş merkezi ilaçlama olmak üzere tüm açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır.

Esenler Böcek İlaçlama servisimizin Esenler ilçesinde hizmet sunduğu mahalleler şöyledir: Birlik, Başakşehir, Çiftehavuzlar, Davutpaşa, Fatih, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Habipler, Kazım Karabekir, Kemer, Mimar Sinan, Menderes, Nene Hatun, Namık Kemal, Oruç Reis, Tuna, Turgut Reis, Yavuz Selim Mahallesinde profesyonel hizmet.

Dharma böcek ilaçlama şirketimiz Esenler ilaçlama servisimizin ilaçlama yaptığı böcek ve haşereler; pire, fare, hamam böceği, Alman hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, yılan, çiyan, bit, pire, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, tahta kurdu, ağaç kurdu, tespihböceği güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi şeklinde sıralanabilir.

Dharma böcek ilaçlama Esenler servisimiz sizlere sunduğu tüm bu faaliyetleri Sağlık Bakanlığından ruhsatlı yasal bir firma olarak yapmakta, profesyonel personeliyle sizlere kusursuz çözümler üretmektedir.

Eğer siz de Esenlerde veya İstanbul’un herhangi bir ilçesinde ikamet ediyorsanız, haşere ve böceklerden yana dertliyseniz hemen bizi arayıp  istediğiniz gün ve saatte böcek ilaçlama servisimizden yardım isteyebilirsiniz. Ayrıca Çekmeköy Böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız Esenler Böcek İlaçlama Fiyatları Listesine ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir