Çekmeköy Böcek İlaçlama, Çekmeköy İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Çekmeköy haşere ilaçlama servisinde garantili pire, fare, hamam böceği ilaçlama. Profesyonel çözümler, güleryüzlü personel ile haşere problemlerinizden kurtulmak için bizleri arayın. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçları, eğitimli personeli ile Dharma İlaçlama 1984 yılından beri sizlere halk sağlığı alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Çekmeköy ilçesi

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Alemdağ ormanlarının güney batı kesiminde bulunan Keçiağılı Tepesi’nin güney yamaçlarında kurulmuştur. Önceleri Ümraniye’ye bağlı bir belediye olan , 2009’da Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen ilk kademe belediyelerinin tüzel kişiliklerinin sona ermesi ve bu belediyelere bağlı 17 mahalle ile 5 köyün katılmasıyla oluştu Denizden yüksekliği 100 m’dir. Osmanlı Dönemi yazılı kaynaklarından tespit ettiğimiz bilgilere göre Çekmeköy ve civarının kuruluşu Kanuni Sultan Süleyman (1520-1566) zamanına kadar dayanmakta ve idari olarak İzmit Sancağı’na bağlı bulunmakta idi.

Çekmekoy ilaçlamaŞile, Beykoz, Ümraniye ve Sancaktepe ile sınır komşusu olan Çekmeköy’ün 17 mahalle ve 5 köyü bulunmaktadır. Çekmeköy İlçesinde  Dharma böcek ilaçlama şirketimiz sizlere profesyonel hizmet sunmakta olup Çekmeköy’ün tüm mahallelerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ilaçlama yapmaktadır. Çekmeköy’de hizmet sunduğumuz mahalleler; Mehmet Akif Mahallesi,Mimar Sinan Mahallesi ,Hamidiye Mahallesi ,Merkez Mahallesi,Çamlık Mahallesi,Alemdağ Mahallesi,Çatalmeşe Mahallesi,Nişantepe Mahallesi, Ekşioğlu Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Güngören Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Taşdelen Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi olmak üzere tüm mahalle ve köylerde hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy ilçesi coğrafi konumu, zengin bitki florası ile haşere ve böcekler için doğal bir yaşam alanı haline gelmiştir. Çekmeköy ilaçlama servisimiz tarafından ilaçlama yapmış olarak akrep, bit, akar, toz böceği, hamam böceği, mite, toz böceği, kalorifer böceği, pire, kırkayak, tahtakurusu, tahta kurdu, sivrisinek, yılan, bit, arı, örümcek, kırkayak, ev faresi, çatı faresi, salyangoz,  tesbih böceği vb. tüm haşerelere ve kemirgenlere karşı etkili ilaçlar ile ilaçlama yapmaktayız.

Dharma böcek ilaçlama Çekmeköy ilaçlama servisimiz, Çekmeköy’ün tüm mahallelerinde, ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, dükkân ilaçlama, fabrika ilaçlama, okul ilaçlama, dershane ilaçlama, otel ilaçlama, ofis ilaçlama, apartman ilaçlama, bahçe ilaçlama, park ilaçlama ve alışveriş merkezi ilaçlama olmak üzere tüm açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır.

Çekmeköy ilçesinde Ömerli Merkez, Çamlık, Çatalmeşe, Alemdağ Catalmese, Alemdağ Eksıoglu, Alemdağ Merkez, Alemdağ Nısantepe, Aydınlar, Cumhurıyet, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Mehmet Akıf Ersoy, Mehmet Akif Ersoy, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Reşadiye, Soğukpınar, Sultançiftliği, Taşdelen Aydınlar, Taşdelen Cumhuriyet, Taşdelen Güngören, Taşdelen Kirazlıdere, Taşdelen Soğukpınar, Taşdelen Sultançiftliği mahallerinde profesyonel ekiplerimiz ile sizlere hizmet etmeye hazırız. Çekmeköy Böcek ilaçlama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Çekmeköy Böcek İlaçlama Fiyatları Listesine ulaşabilirsiniz. Çekmeköy Böcek İlaçlama şirketi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin bilincinde olup bu konuda yaşadığınız her türlü sıkıntıyı giderebileceğimize teminat veririz.

Dharma böcek ilaçlama Çekmeköy ilaçlama servisimiz haşeresiz günler diler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir