Çatalca Böcek İlaçlama, Çatalca İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Çatalca böcek ilaçlama firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmakta, pire, fare, hamam böceği garantili olarak ilaçlanmaktadır. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmetinde gerekirse ikinci ilaçlama ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Çatalca İlçesinin yüzölçümü 1.715 km²’dir. Bu yüzölçümün büyük bir çoğunluğu ormanlarla kaplıdır. İlçenin İstanbul İl merkezine uzakligi ise 55 km’dir. Sahil uzunluğu 135 km’dir. Coğrafi konum olarak güneyde Büyükçekmece’ye, batıda ise Silivri’ye ve Tekirdağ iline komşudur. Doğudaki komşuları, Avcılar, Küçükçekmece ilçeleri ile Gaziosmanpaşa’dır. Yüzölçümü itibarıyla İstanbul’un en büyük ilçesidir.

İlçenin Karadeniz kıyısında kuzey kesiminde Yıldız Dağlarının devamı olan ormanlarla kaplı yükseltiler yer alır. Bunların güneyinde verimli ovalar başlar. İstanbul’un içme suyu ilçe sınırları içindeki Durusu gölü ve Büyükçekmece gölü baraj gölünden sağlanır. Yıldız Deresi başta olmak üzere Durusu Gölüne su taşıyan birçok irili ufaklı dere vardır.
Kent, güney batısında 330 metreye kadar yükselen ve Yıldız dağlarının devamı olan tepelerin ova ile birleştiği alanda kurulmuştur.
Önceleri sancak ve vilayet iken 1926 yılında Çatalca Vilayeti kaldırılmış ve ilçe olarak İstanbul’a bağlanmıştır. İlçe sınırları içinde merkez belediye’ye bağlı 16 olmak üzere toplam 42 köy vardır.

Çatalca İlçesinde sizlere sunduğumuz böcek ilaçlama işlemleri garantili ve profesyonel olup, pire, fare, hamam böceği ilaçlamasında kesin çözümler sunmaktayız. Memnun kalınmayan ilaçlama hizmetinde gerekirse ikinci ilaçlama Dharma böcek ilaçlama şirketimiz tarafından sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

Çatalca İlçesinde  Dharma böcek ilaçlama şirketimiz ,İhsaniye, İzzettin, Gökçeali,  İnceğiz, Muratbey,  Kabakça, Kestanelik, Oklalı, Ovayenice, Örcünlü, Subaşı, Yazlık Köy, Binkılıç, Çiftlikköy, Durusu, Hadımköy, Karacaköy,  Akalan, Aydınlar, Bahşayiş, Çakıl, Çanakça, Elbasan mahalleleri olmak üzere tüm mahalle ve köylerinde haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Çatalca Böcek ilaçlama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Çatalca Böcek İlaçlama Fiyatları Listesine ulaşabilirsiniz.

Çatalca Böcek İlaçlama şirketi olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetin bilincinde olup bu konuda yaşadığınız her türlü sıkıntıyı giderebileceğimize teminat veririz, gerekirse ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz vermekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir