Büyükçekmece Böcek İlaçlama, Büyükçekmece İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

büyükçekmece ilaçlamaBüyükçekmece böcek ilaçlama; İstanbul Haşere İlaçlama olarak ilçede her mahallede böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Uzman ilaçlama ekibimiz ile ilaçlama hizmetini uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Büyükçekmece böcek ilaçlama fiyatları sayfamızdan ilçede garantili böcek ilaçlama ücretlerini öğrenebilirsiniz. Büyükçekme ülkemizin en büyük fuar alanı Tüyap fuar merkezini barındırmaktadır. Fuar alanı ilaçlaması, stand hijyeni konusunda firmamız danışmanlık ve ilaçlama hizmeti vermektedir.

Onaltıncı yükyılda Osmanlı İmparatorluğunun batıda hakimiyetini sürdürdüğü dönemde, batıya uzanan yollar üzerinde büyükçekmeye ilçesi dinlenme ve menzil yeri olarak kullanılırdı. Batıya uzanan bu yol üzerinde  mescit, namazgah, üç kemerli çeşme,
dört bölüm halindeki köprü ile tarihi bir kervansaray yer almaktadır.  Aymerkez, Carium, Foxcity, Outlet Park, Paradise, Uyum Çarşı Alışveriş merkezlerinde böcek ilaçlama ve haşere kontrolü hizmeti vermekteyiz.

büyükçekmece böcek ilaçlama

Büyükçekmece ilçesinde; 19 Mayıs, Çakmaklı, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Celaliye, Cumhuriyet, Dizdariye, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaagaç, Kumburgaz, Mimarsinan, Murat Çeşme, Muratbey Merkez, Pınartepe, Türkoba, Ulus, Yenimahalle semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama, İstanbul İlaçlama · 04 Şubat 2011 at 14:25

[…] Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Beykoz Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir