Beylikdüzü Böcek İlaçlama, Beylikdüzü İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Beylikdüzü ilçesinde tüm semtlere ekiplerimiz tarafından böcek ilaçlama hizmeti verilmektedir. Yedi gün, yirmidört saat bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü ilçesinde yeni yapılaşma ile birlikte konutlarda haşere sorunları da gündeme gelmiştir, her ne kadar belediye ekipleri ilaçlama yapsalar dahi bu ilaçlamalar yetersiz kalmakta ve özel sektörün desteği gerekmekteydi.

Dharma ilaçlama, yüksek kimya mühendisi Kemal Tahir Büyükgüroğlu liderliğinde tüm haşere sorunlarınıza etkin çözümler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Beylikdüzü ilçesinde yüzlerce haneye ulaşmış olan Dharma ilaçlama, insanların haşereler ile olan bu mücadelesinde kesin sonuçlar elde etmekten mutluluk duymaktadır.

beylikdüzü

Son günlerde gündemde olan GDO: genetiği değiştirilmiş organizmalar ile birlikte Beylikdüzü ilçesinde bu besinler ile beslenen böceklerde değişik anomaliler görülmüştür. Dharma ilaçlama kimyagerler ile başbaşa vererek bu anomalileri inceleyip, özel formüller üretmeyi amaçlamıştır.

İlaçlama hizmetlerimizde Sağlık Bakanlığı Onaylı, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan Bayer, Icon marka ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlama sonrasında herhangi bir haşere görülmesi durumunda ekiplerimiz tarafından yapılacak incelemeler sonucunda, eğer gerekli görülürse ikinci ilaçlama ücretsiz olarak verilmektedir.

Beylikdüzü Böcek İlaçlama ; şirketimiz beylikdüzü ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşere kontrolü ve böcek ilaçlaması işlemlerini deneyimli personelimiz ile beylidüzü ilçesinde sağlamaktayız. Beylikdüzü hamam böceği, fare, kene ilaçlamasını özellikle konutlarda, iş yerlerinde, otellerde, depolarda yapmaktayız. Birden fazla konut ilaçlamasında özel indirimlerden yararlanmak için bizi arayın.

Beylikdüzü, İstanbul’un batısında bulunan bir ilçedir. İlçe nüfus sayımına göre ortalama 180 bin insan yaşamaktadır. Beylikdüzü ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz başlıca mahalleler : Adnan Kahveci, Büyükşehir, Barış, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Yakuplu ve Sahil Mahallesinde böcek ilaçlama hizmetimiz vardır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir