Bayrampaşa Böcek İlaçlama, Bayrampaşa İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Bayrampaşa böcek ilaçlama; bayrampaşa ilçesinde böcek ilaçlama ve haşere kontrolü hizmeti. Şirketimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı garantili ilaçlama hizmeti vermektedir. Bayrampaşa böcek ilaçlama hizmeti alabileceğiniz firmamız size bir telefon kadar yakın.

bayrampaşa böcek ilaçlamaBayrampaşa : İstanbul’un hızla gelişmekte ve kalkınmakta olan, sanayi bakımından üretim ve depolama olanakları ile yatırımcıların odak noktasındaki bir ilçedir. İlçede bulunan istanbul sebze ve meyve hali, sanayi sitesi ve demirkapı caddesi ticaretin merkezinde bulunan iş yerlerine ve işletmelere sahiptir. İlçeaynı zamanda anadolu ve trakya tarafından istanbul’a gelen otobüslerin en büyük durak noktası olan otogar’ı bulundurmaktadır.  Sağmalcılar ilçesi maltepe askeri kışlası arkasında bulunduğundan “kışla arkası” ismini almıştır

Bayrampaşa ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz noktalar ; Altıntepsi, Terazidere, Yıldırım, Cevatpaşa, Şemsi Paşa, Sarıgöl, Karlıtepe, Sağmalcılar mahallesi.

İlçe son zamanlarda yeni birçok alışveriş merkezine ve sosyal alana ev sahipliği yapmaktadır, bunlardan bazıları Carrefour, Bauhaus, Ikea ve Forum Istanbul Alışveriş Merkezi ve Aquarium.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir