Bakırköy Böcek İlaçlama, Bakırköy İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Bakırköy Böcek İlaçlama; haşere kontrolü ve ilaçlamasında müşteri memnuniyeti. Bakırköy ilçesinde garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
bakırköy böcek ilaçlamaBakırköy: istanbul’un en büyük yüzölçümüne sahip ilçelerinden biridir, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük hava alanını bünyesinde barındırır. 1989 yılında ilçenin bölünmesi ile küçükçekmece, bağcılar, bahçelievler ve güngören ilçeleri meydana gelmiştir. İlçe sınırı e5 karayolu ile bölünmüş olup günümüzde yaklaşık 35 milometre kare bir yüz ölçümüne sahiptir.

Bakırköy ilçesi birçok tarihi eser barındırmakta ve İstanbul tarihi kadar eski bir tarihe sahiptir; Bizans döneminden kalma Fildamı, Osmanlı’dan kalma Baruthane, Sultan Abdülaziz tarafından yaptırılan Şifa Hamamı, Yeşilköy yalıları, florya deniz köşkü, kiliseler ve daha birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Önemli alışveriş merkezlerinden Galleria, Town Center, Carousel ve Capacity ilçenin önemli yapılarındandır.

Sahil şeridi, parkları ve kafeleri ile civarındaki semtlerin gençleri tarafından alışveriş ve eğlence amaçlı haftasonları tercih edilmektedir. Bakırköy ilçesinde özellikle eski ahşap yapılarda görülen tahta kurtları binalara çok büyük zararlar vermekte, farkedilene dek binanın alt yapısını yok etmektedirler. Özellikle yaz aylarında evlerini bırakarak tatile giden akşap yapılarda yaşayan bakırköylüler, tatillerinden döndüklerinde evlerinin yapısal sorunlara yol açacak kadar hasar görmüş olduğunu bildirmektedirler. Dharma ilaçlama olarak bakırköyde özellikle tahta kurdu, hamam böceği, fare ve pire ilaçlamasında çok önemli çalışmalarda bulunup sizlerin haşere sorunlarınıza çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Eskiden daha geride olan bakırköy sahili Ahşap yalılara sahipti, ve bu yalılar deniz kenarında olduklarından tuzlu su ile temas halinde bulunuyorlardı, deniz tuzlu yapısı ile bir şekilde tahta kurtlarını da bu yalılardan uzak tutuyordu, fakat şimdilerde yalılar sahilden 50 hatta 100 metre içerlerde bulunduklarından tahta kurdu tehlikesi ile karşılaşılabilmektedirler.

Bakırköy böcek ilaçlama; Ataköy 1. Kısım, Basınköy, Yenimahalle, Osmaniye, Kartaltepe, Ataköy 2. Kısım, Cevizlik, Sakızağacı, Şenlikköy, Ataköy 3. Kısım, Zeytinlik, Zuhuratbaba, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy 4. Kısım, Ataköy 5. Kısım, Ataköy 6. Kısım, Ataköy 7. Kısım, Ataköy 8. Kısım, Ataköy 9. Kısım, Ataköy 10. Kısım mahallerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy ilçesi iş yeri ilaçlama, ofis ilaçlama, okul ilaçlama, dershane ilaçlama, konut ilaçlatma ve yeraltı çarşısında bulunan iş yerlerinin ilaçlama hizmetini yapmaktayız.


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama Böcek İlaçlama İstanbul · 14 Aralık 2010 at 13:14

[…] [+] Bakırköy […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir