Avcılar Böcek İlaçlama, Avcılar İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

avcılarAvcılar Böcek ilaçlama; avcılar ilçesi istanbul’un son zamanlarda en hızlı gelişen ve değer kazanan ilçelerinden biridir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan Avcılar ilçesi aynı zamanda İstanbul Üniversitesi’nin ana kampüsünü içinde barındırmaktadır. İlçenin içinden geçen Tem otoyolu ve E5 karayolu ilçeyi üç ayrı parçaya bölmekte ve bu parçaların yönetimi avcılar belediyesi tarafından yapılmakdır.

Son yıllarda özellikle avcılar belediyesinin beyzaj ve şehir planlama çalışmaları çok ilgi görmekte, birçok alanda ilçe pilot olarak seçilmektedir. Nüfusunun bir kısmı öğrenci olan avcılar’ın sahil kesimleri de gençler ve piknikçiler tarafından yaz aylarında tercih edilmektedir. Avcılar böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçeler;Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi,Denizköşkler Mahallesi,Firuzköy Mahallesi,Gümüşpala Mahallesi,M.Kemal Paşa Mahallesi,Merkez Mahallesi, Tahtakale Mahallesi,Üniversite Mahallesi ,Yeşilkent Mahallesi.

avcılar böcek ilaçlamaAvcılar özellikle yaz aylarında sahil kesimlerindeki nem ve yüksek kesimlerindeki ısı nedeniyle böcek çeşitliliği ve yaşam elverişliliği olarak kesinlikle ilaçlama yapılması gereken konutlar ve iş yerleri barındırmaktadır. Avcılar’da okul ilaçlama, ev ilaçlama, ofis ilaçlama, cafe ilaçlama, depo ilaçlama, bar ilaçlama hizmeti vermekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir