Ataşehir Böcek İlaçlama, Ataşehir İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Ataşehir ilçesinde Dharma ilaçlama tarafından bir yıl garantili olarak ilaçlama hizmeti verilmektedir. Telefon ile arayarak istediğiniz gün, istediğiniz saate randevu alınması yeterli olmaktadır.

Ziraat mühendisi ortamda inceleme yaparak hangi ilacın kullanılacağına karar verir, gerekli ilaç seçimini yaptıktan sonra uygulamasını gerçekleştirir.

Bir yıl boyunca ortamda herhangi bir haşere görülmesi durumunda ilaçlama ekibimiz ücretsiz olarak gelerek tekrar müdahale etmektedir. Kullanılan ilaçlar 6 ay boyunca ortamda kalmakta, insan sağlığına hiç bir zararı bulunmamaktadır.

ataşehir

İstanbul Ataşehir 2008 yılında Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye nin bir kısmını içine alarak ilçe olmuştur. Batıda Kadıköy, Güneyde Maltepe, Kuzeyinde Üsküdar bulunmaktadır. 26 km2 bir yüz ölçümüne sahip olan ilçenin nüfusu ortalama dörtyüz bin kişiyi bulmaktadır. Ataşehir dahilinde 17 adet mahalle bulunmaktadır. Ataşehir yeni konut projelerinin ve özellikle TOKİ kurumunun odak noktasındadır. Ataşehir böcek ilaçlama hizmeti vermekte olduğumuz ilçeler arasındadır.

Yerleşim planı çok iyi yapılmış olan Ataşehir’de son yıllarda önemli yatırımlar yapılmıştır, bunların başında My Tower Land ve My World gelmektedir. Böcek ilaçlama hizmeti almak ve toplu konut ilaçlamasında kampanyalarımız hakkında bilgi almak için sağ üst köşede bulunan numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama, İstanbul İlaçlama · 04 Şubat 2011 at 14:25

[…] Tüm İlçeler Adalar Arvanutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir