Adalar Böcek İlaçlama, Adalar İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Adalar İlaçlama

adalar böcek ilaçlamaAdalar ilçesi; Büyükada, Kınalıada, Burgazada, Tavşan Adası, Sedef adası, Yassı ada, Sivriada, Kaşık Adası ve Heybeliada isimlerinde 9 adet adayı kapsayan bir ilçedir.

Adalar ilaçlama hizmeti ile Adalar ilçesinde ev, işyerleriniz veya yazlıklarınız için böcek ve haşere ilaçlama yapmaktayız.

Adalar böcek ilaçlama; Adalar ilçesinde ve tüm mahallelerinde ev ilaçlama, işyeri ilaçlama, ofis ilaçlama, dükkan ilaçlama, market ilaçlama, üniversite ilaçlama, okul ilaçlama, otel ilaçlaması ve bahçelerde ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Adalar’da tüm bölgeye ilaçlama hizmeti veren şirketimiz aynı zamanda Hamam böceği, Kara Fatma, Güve, Kalorifer böceği, Tahta kurusu, Amerikan hamam böceği, Hamamböceği, Tahta kurdu, Alman hamam böceği, Akrep, Tesbih böceği, Çiyan, Bit, Pire, Kene, Fare, Örümcek, Yılan, Tahta kurdu, Kırkayak, Ağaç kurdu, Çekirge, Oryantal hamam böceği, Gümüş böceği, top böceği ve sineklerin ilaçlamasını itina ile yapmaktadır.

Adalar’da genellikle meyve ağaçları bulunması ve denize yakınlığı nedeniyle nem oranının yüksek olması böcek popülasyonunu arttırmaktadır. Evlerin ahşap yapıda olması tahta kurdu ve güve gibi haşerelerin üremesi için uygun ortam oluşturmaktadır.  Havuzlu evlerde kışın kullanılmayan havuzların üzerlerinin açık bırakılması ile sivri sinek ve tatarcık gibi birçok haşerenin ürediği bilinmektedir. Dharma ilaçlama şirketi olarak başta Büyük Ada olmak üzere adaların hepsine böcek ilaçlama hizmetini vermekteyiz. Adalar böcek ilaçlamanın ulaşım konusundan zorluk olacağını düşünen birçok firma bu bölgede ilaçlama yapmaktan kaçınmaktadır. Dharma ilaçlama olarak yedi gün yirmidört saat adaların her köşesinden böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.


1 Comment

İstanbul Böcek İlaçlama Böcek İlaçlama İstanbul · 14 Aralık 2010 at 13:14

[…] [+] Adalar […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir