Gezici İlaçlama, Gezer ilaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Gezerek yapılan kontroller, ilaçlama hizmeti ,gezici İlaçlama Ekibimiz İstanbul genelinde tüm ilçelerde araçlarla dolaşarak daha önce ilaçlama hizmeti verdiğimiz ortamları tekrar gözden geçirerek haşere bulunup bulunmadığını analiz ederler. Mevsimsel olarak haşere üreme dönemleri konusunda bilgili ekip, haşere üreme ve yaşam ortamları ile kemirgenlere ait yuvaların tespiti gerçekleştirir.

Böcek ilaçlama hizmeti verilen ortamlarda memnuniyeti sorarak tekrar ilaçlama ihtiyacı doğup doğmadığının sorgusunu gerçekleştirirler.

Periyodik ilaçlamalarda bir ilçede ilaçlamaya gelen ekip çevrede daha önce ilaçlama hizmeti verilen noktaları tekrar kontrol ederek rapor doldurur, bu raporlar merkezde ziraat mühendislerimiz tarafından incelenerek haşere ilaçlama sıklığı belirlenir, müşterilerimiz periyodik ilaçlama hizmetinde gereksiz yere ödeme yapmak zorunda kalmaz.

Gezici ilaçlama ekiplerimiz sizlerin acil ilaçlama ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuş bir ekiptir. Uydu telefonu bağlantısı ile ilaçlama çağrınızı alan en yakın gezici ilaçlama ekibimiz adresinize yönlendirilir. Araçlarında her türlü ekipman, gerekli miktarda kimyasal bulunduran bu ekipler aynı zamanda bir sağlık görevlisi eşliğinde profesyonel çözümler üretmektedir.

Gezer, görür, analiz eder, haşere çözümleri üreterek sizi problemlerden kurtarırlar. Gezici ilaçlama ekiplerimizde çimento, alçı gibi kapatıcı malzemeler de bulunmaktadır, fare yollarını, hamam böceği yuvalarını, duvarların içindeki haşere yuvalanmasına yardımcı olacak irili ufaklı delikleri kapatarak gelecekte karşılaşabileceğiniz bir problemi önceden ortadan kaldırırlar.

Unutmayın, böcek ilaçlaması sadece kimyasal yollarla yapılmamalıdır, analiz, doğru tespit, gelecek problemleri önceden bertaraf etmek çok önemlidir. Sağlık bakanlığından onaylı profesyonel ilaçlarımız, periyodik eğitimlere gönderilen uzman ekiplerimiz ile haşerelerle yıllardır mücadele etmekteyiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir