Konut İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

konut ilaçlamaHaşere ve kemirgenler tarih öncesinden ve insanlık tarihinin başlangıcından itibaren yaşadığımız ortamlarda hastalık taşıyan ve bakterileri yayarak insanlara hastalık bulaştıran canlılardır. Yaşadığımız her ortamda böcek ve haşereler yaşayabilmekte hatta bizim yaşayamadığımız sıcaklıklarda ve koşullarda dahi böcekler yaşamları sürdürmeye devam etmektedirler.

Haşerelerin bazıları diğer haşereler ile beslenirler, bazıları kan ile, bazıları ise insanların bıraktıkları gıda artıkları ile beslenirler. Genel olarak sıcaklığı, kuytu yerleri ve karanlığı yuva edinen haşereler, konutların içlerinde kendilerine gizlenecek bir yuva bulmakta zorlanmazlar.

İnsan yaşam alanlarında hava karardığı dönemde veya insanlar ışıkları kapattığında ortaya çıkarlar. Karanlığı seven haşerelerin diğer ortak özelliği de çabuk çoğalmaları ve hızlı yayılmalarıdır. Konutlarda özellikle mutfak ve banyo gibi; sıvının ve sıcaklığın fazla olduğu bölgelerde çok daha fazla görülmektedir. Konut ilaçlama konusunda dikkat edilecek en önemli husus insan sağlığı olmakla birlikte haşerelerin tamamen ortadan kaldırılması da gerekmektedir. Konut ilaçlama konusunda herhangi bir nokta atlanır veya ilaçlanmaz ise hareşere yumurtaları veya yolları tam olarak engellenmemiş olur.

ev ilaçlamaKonut içerisinde haşere veya kemirgenlerden kurtulmak için profesyonel bir ilaçlama şirketi ile anlaşmalı ve ilacın tüm noktalara nüfüs ettiğinden emin olan uzmanlara güvenmelisinir. Dharma ilaçlama şirketi olarak konut ilaçlaması ve insan sağlığı konusunda sağlık bakanlığı onaylı sertifikamız ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Konut ilaçlaması yapılırken kullanılan ilacın seçimi çok önemlidir, yanlış ilaç kullanımı haşerelerin ilaca karşı direncini arttırabilmekte ve haşere kontrolünü sekteye uğratmaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir