İstanbul Böcek İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

böcek ilaçlama istanbulİstanbul genelinde tüm ilçelerde böcek ilaçlama hizmeti; böcek ilaçlaması İstanbul ilinde verdiğimiz garantili bir hizmettir. Hamam böceği ilaçlaması, pire ilaçlama, fare ilaçlama ve diğer tüm türleri özel ilaçlarımız ile yuvaları ve yumurtaları da dahil olmak üzere yok ediyoruz. Kokusuz ve sağlığa zararsız ilaçlarımız ile ortamları terk etmeden ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Jel ilaçlama ve yemli ilaçlama sistemlerimiz ile böceklerin yan daireden/depodan/dükkandan gelme olasılığını göz önüne alarak onların yuvalarını da yok etmek başlıca görevimizdir.

böcek ilaçlamaSağlık bakanlığı onaylı ilaçlama hizmetimiz ve konusunda uzman ekibimiz ile 7/24 böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Lokanta ilaçlaması, hastane ilaçlaması, konut ilaçlaması ve okul ilaçlaması yapan ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için herhangi bir memnun kalmama durumunda ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz yapmaktadır.

Özellikle yaz aylarında İstanbul’da hamam böceği, fare ve pire çoğalmaları, evcil hayvanları ve sokak hayvanlarının üzerinde çoğalan pirelerin yumurtalarının sıcak havalarda patlaması ile insan sağlığı tehdit edebilecek sorunlar ortaya çıkmaktadır. Pire ilaçlaması ilk bahardan önce yaptırılmalıdır; pirelerin yumurtalarının açılıp başedilemeyecek kadar çoğalmalarını önlemek için ilaçlama yaz aylarından önce yaptırılmalı, bu böcekler ve yumurtaları yuvalarından çıkmadan etkisiz hale getirilmelidir.

haşere ilaçlamaKalorifer böcekleri ve hamam böcekleri İstanbul’da özellikle fırınlar, restoranlar, pide ve kebap salonları ile sıcaklık ve nem bulunan ortamlarda yuva yapmaktadır. Şirketimiz bünyesindeki sağlık danışmanının ilaçlama yapılacak gıda işletmesindeki çalışmaları sonucunda yiyecek / içeceklerin bulunduğu ortamlarda dahi ilaçlama yapılabilmektedir. İlaçlama hizmeti almak için restoranızı veya işletmenizi kapatmanıza gerek bile yoktur. Kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama hizmetlerimizden hemen faydalabilirsiniz.

İstanbul; ülkemizin en kalabalık ve sermayenin en yoğun olduğu illerden birisidir.  Dünya üzerindeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan İstanbul çağlar boyunca birçok kavime, kabileye ve inanışa ev sahipliği yapmış, bu değişimlerin hepsinden günümüze kadar bazı değerlerini saklamış ve gelecek nesillere bir miras değerinde yüzlerce yıllık yapılar barındırmaktadır. Avrupa kıtası ile Asya kıtasının birleşim noktası ve üç tarafı denizlerle çevrili olan İstanbul, yüzyıllar ve nesiller boyunca birçok halkın ele geçirmeye çalıştığı bir konumda yer almaktadır.

İstanbul genelinde böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçeler; Adalar, Arvanutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir