İlaçlama Şirketi

Published by böceklere fısıldayan adam on

böcek ilaçlama istanbul

Dharma İlaçlama Şirketi - Ekip No:4429

Dharma ilaçlama şirketi olarak 1984 yılında yüksek kimya mühendisi Kemal Tahir BÜYÜKGÜROĞLU başkanlığında kurulduk. Ar-ge ekibimiz ve kalite yönetim standartlarımız sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak insanların haşereler ile mücadelesinde uzmanlığımızı gösterdik.

Şirketimizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği maddiyata değil insan sağlığına önem veren bir politika izlemesidir. Cumhuriyetimizin kurulduğu günden beri sürekli ilerme kat eden güzel ülkemizin gençlerine sağlıklı bir ortam bırakmak bizim hakikatimiz olmuştur.

İnsan sağlığı alanında hizmet veren birçok firmanın periyodik haşere kontrol ihtiyaçlarını karşılamak ve türk insanının sağlığını korumak bizim en önemli görevimizdir.

İstanbul’da toplu taşıma hizmeti veren firmalar ve özellikle otobüs firmalarının salgın hastalıklara karşı ilaçlama ve temizlik hizmetleri alması gerekmektedir. Mevzu bahis bu firmaların herhangi bir ihmalkarlığı insanlarımızın kötü etkilenmesine hatta çok büyük rahatsızlıklar yaşamasına sebebiyet verebilmektedir.

Yemekhaneler, yemek üretimi yapan firmalar ve özellikle catering hizmeti veren firmaların uzman bir ekip ile periyodik ilaçlama hizmeti alması gerekmektedir. Amatörce ve bilgisiz olarak bu sektörde hizmet veren bir firma çok büyük zararlara, insan sağlığını tehdit edebilecek olayların gelişmesine yol açabilir.

dharma böcek ilaçlama

Hastane İlaçlaması

İlaçlama danışmanlığı hizmeti veren firmamız periyodik ilaçlama yaptırmak istediğiniz ortamı hekim ve ziraat mühendisi eşliğinde etüt ederek gerekli planları hazırlamaktadır. Firmalara haşere ile mücadele alanında eğitim verilmekte ve istenildiği takdirde aylık veya haftalık periyodik kontroller yapılmaktadır.

Kazan daireleri, fırınlar, ocaklar ve ısı üreten diğer ortamlarda haşereler çok hızlı üreyip çoğalabilmektedirler. Bu gibi ortamlarda belli bir süre haşere görünmese bile ilaçlama yapılmadığı takdirde bir anda çok sayıda haşere ile karşılaşılabilmektedir.

Haşere ilaçlama hizmeti alındıktan sonra dahi haşerelerin ortamı terk etmemesi durumunda detaylı olarak inceleme yapılması ve haşere yuvalarının tespit edilmesi gerekmektedir. Özellike fırın ve ocak bulunan ortamların yanlarındaki binalar, iş yerleri ve ofisler bu gibi durumlar ile karşılaşmaktadır.

İstanbul’daki bütün ilçelerde haşere kontrolü, periyodik ilaçlama hizmetini Dharma İlaçlama firmamızdan karşılıklı güven içinde alabilirsiniz.


1 Comment

Zeynep SEZGİN · 05 Aralık 2011 at 11:36

Anaokulumuzda kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama hizmetiniz sayesinde nadir de olsa görülebilen haşerelerden tamamen kurtulduk, çocukların hiçbiri rahatsız olmadan bu sancılı süreci aşmamızı sağladınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir