Ev İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

ev ilaçlama

Dharma ilaçlama olarak İstanbul Genelinde tüm evlerde ilaçlama hizmetini %100 garantili olarak vermekteyiz. Ev ilaçlama özenle yapılması gereken bir iş olup, insan sağlığına zararlı haşereleri doğru ilaçlarla yok etmek önemlidir.

Ev ilaçlamasında bir ziraat mühendisi ve deneyimli haşere ilaçlama uzmanı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Evlerde küçük çocuklara zarar verebilen, derilerinde kızarıklık oluşturan fakat ortalarda gözükmeyen haşerelerin tespiti ve ilaçlaması uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sektöründe lider ve 1984 yılından beri sizlere ilaçlama hizmeti sunan Dharma İlaçlama olarak sağlığınızı emanet edebileceğiniz uzman kadromuz, ilaçlama hizmetine 7 gün 24 saat hazırdır.

Ev ilaçlamasında görülen başlıca haşerelerden bitki biti, hamam böceği, fare, kalorifer böceği ve  pire ilaçlamasında memnun kalınmayan bir durumda ikinci ilaçlamayı İstanbul genelinde ücretsiz olarak vermekteyiz.

Yatılan ortamda bulunan haşereler kızarıklık, kaşıntı ve ısırılan bölgede ağrı gibi fiziksel belirtilen gösterebilmektedir. Hastalık taşıyan bir böceğin ısırması sonucu çok sayıda insan büyük rahatsızlıklar yaşamaktadır. Ev ilaçlama fiyatları sayfamızdan, evinizin büyüklüğünü ve haşere yoğunluğunu belirterek online olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kullanılan Bayer, Icon marka ilaçlarımız insan sağlığına hiçbir şekilde etki etmemektedir; astım rahatsızlığı olan, bebekli, hamile müşterilerimiz evlerine bu ilaçlar uzmanlarımız tarafından uygulanmakta, hiçbir şekilde olumsuz etki bırakmamaktadır.


17 Comments

murat · 31 Temmuz 2011 at 19:09

Evime sabahleyin balkondan karasinek girmişti.Öğlene doğru yerde doğum yaparken gördüm larvalarını doğuruyordu.Biraz panik yapıp odadan çıktım.20 dk sonra geldiğimde karasinek yoktu fakat larvaları yerde duruyordu.Farklı yerlere doğum yapmasın diye karasineği aradım fakat bulamadım.Tekrar içeri girdiğimde ise larvalar ortalıkta yoktu.Bu larvalar ve karasinekten nasıl kurtulabilirim ?

elif kurt · 01 Ağustos 2011 at 11:33

Sitemizde aldığımız hizmet sonrasında haşere göremedik, ilaçlama sonrasında verdiğiniz sertifikanın hakkını veren işler yapıyorsunuz. Çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Arzu ÖZKUŞ · 13 Şubat 2012 at 18:41

Sayın yetkili ev ilaçlamalarında özellikle ilaçlamalar esnasında boşaltılmasını istediğiniz yerler nereleridir?Örneğin mutfak dolaplarının içindekileri boşaltmam gerekir mi,dolap içlerine de ilaçlama yapıyor musunuz? Teşekkürler.

böceklere fısıldayan adam · 16 Şubat 2012 at 11:48

Merhaba Arzu hanım, ilaçlama yapılacak alan uzmanlarımız tarafından tespit edilmektedir.

Dolap içleri uzmanın tespiti sonucunda gerekiyorsa ilaçlanır, yiyecekleriniz ile temas eden mutfak eşyalarınızı ilaçlamadan önce kaldırmanız gerekmektedir. Kaldırma imkanınız yoksa ilaçlamadan sonra suyla çalkalanması hatta imkanınız varsa bulaşık makinasında kısa programda yıkanması sağlık açısından gereklidir.

İlginize teşekkür ederiz.

gülsüm kot · 17 Mart 2012 at 11:41

Merhaba benim evimde çok sayıda minik gözle görülmesi zor özellikle siyah eşyaların üstünde gezince görülebilen beyaz böcekler var evi defalarca detan raid gibi ilaçlarla ilaçladım bir defada böcek ilaçlama şirketi çağırdım bitki biti dediler ve icon diye bir ilaçla ilaçladılar fakat azalır gibi oldu sonra yeniden çoğaldılar hergün evi sirkeli sularla arap sabunuyla siliyorum fakat kurtulamıyorum evimde biraz rutubette var fakat hergün havalandırıyorum bu böcek rutubetli yerlerdemi yaşar kurtulmak için ne yapabilirim mutfak dolabını bile sarmışlar nasıl kurtulabilirim bu böceklerden?

can · 07 Mayıs 2012 at 03:49

Merhaba, ben beşiktaş’ta oturuyorum. yarı zemin dairemizin salonunda bir duvarın arkası tamamen boşluk, yani daire falan yok, sanıyorum toprak ya da direk boşluk var, birkaç aydır priz boşluklarından ya da duvardaki diğer boşluklardan aşırı miktarda sinek çıkmakta. sineğin çeşidini bir türlü bulamadım, siyah, küçük ve şekil olarak meyve sineğini andıran bir sinek (ama kesinlikle gıdalardan gelmediğine eminim). Dharma ilaçlama sinek sorunumu tamamen çözdü, teşekkürler.

oya · 02 Haziran 2012 at 22:50

Bahçeli ev olmasından dolayı bazen böcek oluyordu, fakat son zamanlarda karınca çoğaldı ve banyoda yaklaşık 4 cm boyunda ince uzun çok ayaklı bir böcek gördüm. Tüm sorunlarıma çözüm ürettiniz, kedim olmasından dolayı çok titiz davrandılar, teşekkürler Dharma.

gülçin · 30 Temmuz 2012 at 14:28

iyi günler,öncelikle evimde görmüş olduğum haşerelerin internetten araştırmam sonucu termit olduğunu düşünmekteyim,yeni aldığım evde temizlik esnasında baştan toz zannettiğim sildiğim şeylerin tekrar tekrar çıkmasıyla daha yakından incelediğimde karıncaya benzer şeffaf canlılar olduğunu farkettim fazla hareketli değiller dikkat çekmiyorlar dolaştıkları yerlerde küflenme oluşturuyorlar sanırım,daha önce kapı çerçevelerinin ahşap kısmında da küflenme oluyordu fakat dikkatli bakmadığım için termitler varmıydı bilemiyorum ,şimdi kapıların rengini değiştirmek için boyadığımdan beri küflenme olmuyor,fakat parke süpürgeliklerinde küf ve termitleri görmekteyim.sormak istediğim şu normal şartlarda her evde olabilen canlılarmı bunlar yoksa, rutubetli ,havasız kalmış ,yeni boyanmış,yeni inşaat ve ya termitlenmiş parkelerle birliktemi evime ulaştı bu canlılar , bu arada duvara yasladığım gardolabın arka sırtında hafif küflenme olmuş gibi bunlarda termitlerin eserimidir acaba.
evde ilaçlama yaptırmak ne kadara yapılır ,evdeki eşyalara geçmişlermidir giysi dolap içi vs.
bu ilaçlama yapıldığında astım ve allerjik insanlara zararı olurmu ,ilaçlama yapıldıktan sonra tabak gibi mutfak eşyası yıkanırda diğer bütün ev eşyaları dolap yatak gibi eşyalar temizlenmesi gerekiyormudur ve ilaçlama ne kadar zamanda yapılıyor,ne kadar zaman eve giremiyoruz , yüzde yüz garanti yok olurmu bu canlılar?

böceklere fısıldayan adam · 28 Eylül 2012 at 10:38

Gülçin Hanım Merhabalar,

İlaçlama yapıldıktan sonra dolap ve yataklarınızı temizlemenize gerek yoktur, ortalama bir ev için ilaçlama süresi 40 ile 50 dakika arasında değişmektedir. Ortada bırakılan mutfak eşyalarının kullanılmadan önce yıkanılması gerekmektedir, bunun dışında insan sağlığına zararı olmayan BAYER marka ilaçlar kullanılmaktadır ve pulvarizatör ile yapılan termit ilaçlaması yüzde yüz garantili olarak yapılmaktadır.

deniz yurtseven · 05 Kasım 2012 at 16:11

Merhabalar,
Biz yaklaşık 3.5 aydır pirelerle tabiri caizse savaşıyordur, defalarca pompa yardımıyla titan marka ilaç yaptım fakat hiç işe yaramadı. Biraz zaman geçiyor artık yok diye düşünürken tekrar çıkıyorlar. Haşere ilaçlama servisiniz sayesinden pirelerden tam tamamen kurtuldum, teşekkür ederim.

alev topçu · 05 Mart 2013 at 01:10

merhaba, yatak odamın perdesinde beyaz küçük kurtlar görüyordum, gönderdiğiniz ilaçlama uzmanı arkadaş sayesinde tüm haşerelerden kurtuldum, hayırlı işler.

dilek küp · 14 Mayıs 2013 at 09:18

Merhaba Şu anda evimde bir türlü kurtulamadığım kanatlı termit ya da kanatlı karınca ayırt edemediğim canlılar dolaşıyor Çatı katında yaşıyorum ve ahşap çatıya sahibim Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz Ne tür bir ilaçlama yapılması gerekir Zararlı mı Şimdiden teşekkürler

yiğit · 22 Mayıs 2013 at 01:32

Merhaba 3 odalı evimde bekar oldğumdan tek odayı kullanıyorum ve odamda halıda ve belli yerlerde pire rastladım. Ve ısırmaya başladılar. Gözle görülebiliyorlar. İstanbul Kartal’da oturuyorum. İlaçlama ücreti ne kadar tutar ve ilaçlandıktan sonra evi kullanabilicekmiyim?

Ferah · 27 Mayıs 2013 at 14:09

Firmanızı bugün aradım, geri dönüş yapacaklarını ve gün içinde geleceklerini söylediler. Pire ve hamamböceği için ilaçlama yaptıracağım. İlaçlama olduktan sonraki durumu burada paylaşacağım. İnşallah bu dertten kurtulurum

Gulsah s. · 31 Temmuz 2013 at 02:17

İlaçlama sırasında ve sonrasında evcil hayvanların evde bulunmasında bir sıkıntı olur mu? Bir kedi besliyorum ve ilaçların zarar vermesinden çekiniyorum.

emirhan ayten · 16 Mayıs 2014 at 00:13

Merhaba 90metrekare dairemiz var evimizde karafatma var sadece geçen yaz gördüm özellikle banyoda yavru 6 yada 7 tane karşıma çıkıyor öldürüyorum yine çıkıyor arada odalarada geliyor ama tektük şu ana kadar hiç görmedim bu sene ama ilaçlatmak istiyorum bana fiyat verebilirmisiniz acaba.teşekkür ederim.

Serap Kaya · 23 Kasım 2014 at 11:19

Merhaba ;
Benim bir köpeğim ve bir de kedim var.Sokaktan gelen kedimle birlikte pireler de eve yerleşti.Pire için kullanılan ilaçlarınız çocuklarıma zarar verebilir mi? Pire ilaçlaması yapılırken onları tahliye etmeli miyim edersem de ne kadar süre sonra eve geri getirebilirim? Bilgi verebilirseniz sevinirim.
Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir