Apartman İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

apartman ilaçlamaApartman İlaçlaması ; dharma ilaçlama olarak apartman ilaçlaması, konut ilaçlaması, site ilaçlaması, kömürlük ve depo gibi alanların ilaçlamasını itina ile yapmaktayız. Apartmanların çöp konulan ardiye yerlerinde genellikle fare ve hamam böceği yaşamakta ve yuva yapmaktadır. Apartman havalandırma boşluklarına atılan organik maddeler ve gıdalar ile beslenen bu haşereler insan sağlığına büyük zarar vermektedir.

Tuvalet,lavabo gibi ısı ve nem bulunan yerlerde kolay bir şekilde çoğalabilen hamam böcekleri aynı zamanda yiyeceklerin bulunduğu mutfaklarda ve gıda depolarında çok fazla çoğalabilmektedirler. Apartmanların kuytu köşe yerlerinde ve kömürlüklerde fare, hamam böceği, pire, kene ve diğer tüm haşerelerin ilaçlamasını %100 garantili olarak yapmaktayız. Memnun kalmadığınız herhangi bir durumda ikinci hizmeti ücretsiz olarak vermekteyiz. ikinci ilaçlamada Ücretsiz apartman ilaçlaması hizmeti verdiğimiz başlıca ilçeler : Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu.

apartman ilaçlama hizmetiApartman ilaçlamasında dikkat edilecek husular:
* İlaçlama görevlisinin rahat çalışabilmesi için ilaçlama hizmeti almadan önce ardiye ve depo olarak kullanılan mekanları boşaltınız.
* İlaçlama hizmeti aldığınız firmadan sağlık bakanlığından onay belgeleri olup olmadığını sorunuz.
* Kokusuz ilaçlama hizmeti almayı düşünürseniz ilacın markasını ve özellikle çocuklara zarar verip vermediğini sorunuz.
* Apartmanda görülen başlıca böceklerin bir listesini çıkartarak ilaçlama görevlisine telefonda belirtiniz; böylece ilaçlama görevlisi özel karışımı ve etkili solüsyonu yanında bulundurarak gelecektir.
* İlaçlama yapılırken apartmanın terk edilmesine gerek yoktur. Kapı önlerindeki çöp, ayakkabı vb eşyaların toplanmasına özen gösterilmelidir.

Apartman İlaçlaması Sonrasında Dikkat Edilecek Hususlar:

* Yaşlı, Hamile ve Çocukları apartmanın yoğun ilaçlanacağı ve havasız bölgelerinden uzak tutunuz.
* Depo ve Kömürlük gibi kapalı ortamlarda ilaçlama sonrası uzun süre beklemeyiniz.
* Apartman içerisini havalandırmaya gerek yoktur.
* 3 hafta sonra herhangi bir haşere görüldüğünde ikinci ilaçlama hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz.


2 Comments

Didem Bektaş · 12 Ocak 2012 at 22:20

Merhabalar,
6 yıldır yaşadığım evin mutfağında ilk kez kalorifer böcekleri görüyorum ve bu nedenle apartmanımızı ilaçlatmak istiyorum…apartmanımız 4 katlı olup her katta iki daire ve bodrumu bulunmaktadır. Apartmanın içi, giriş ve bodrumun ilaçlanması ile ilgili olarak fiyat alabilir miyim???
İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla

murat çil · 17 Ağustos 2013 at 03:41

İyi geceler dilerim… ben sancaktepe emek mahallesinde oturuyorum… bizim bulunduğumuz apartmanda hamam böceğinden tutunda farklı farklı sarı renkli siyah renkli böcekler görmekteyiz ve aşırı şekilde çok böcek var irili ufaklı olmak üzere… bu durum gerçekten çok can sıkıcı bir hal almaya başladı… apartman 1 dükkan olmak üzere 3 kat daha var ve birde çatı katı var her katta tek daire var… Bana bir fiyat verebilir misiniz.. teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir