Fare İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Fare

Fare ilaçlama hizmetini İstanbul genelinde tüm ilçelerde %100 garantili ve profesyonel olarak vermekteyiz. Profesyonel ekip ve hesaplı fiyatlarımız ile sizlerin fare sorununu tamamen çözmeye hazırız. Fare ilaçlama fiyatları sayfamızdan fare ilaçlaması hizmet ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Fare, kemirgenler ailesinden olup ev faresi adı ile tanınan cinsi başta olmak üzere çok sayıda küçük memeliye verilen addır. Fare memelileri çok çeşitlidir; orman faresi, pamuk faresi, huş faresi, kuyruklu fare, sıçrayan fare, dikenli fare, bandikut faresi olmak üzere çok çeşitli fare çeşitleri mevcuttur. Fare ilaçlama özenle yapılmazsa fare aynı yolu kullanarak tekrar yuvasına yerleşir. Fakat lağım faresi olarak bilinen muridae familyasının rattus cinsine sıçan denilir. Cricetidae familyasından olup mictorus cinsini oluşturan ve tarla faresi olarak bilinen kemirgenler de fare türü değildir.

Fare İlaçlamaFareler genelde aileleri ile birlikte yaşarlar, Fareler evlere, depolara, kilerlere girerek insanların gıdalarını yağmalar, insanların yapılarında yaşar ve tifüs ve veba gibi hastalıklar yayarlar. Doğada sürüler halinde bulunduklarında tarım ürünlerine büyük zarar verebilirler. Yiyecek bulamazlarsa evcil hayvanlara saldırabilirler. Çok çeşitli hayvanların en önemli besin maddesi olan fareler, bu yönleriyle doğal dengeyi de koruyan hayvanlardandır. Fare ilaçlama hizmeti İstanbul’un tüm semtlerinde verilmektedir.

Fareler kafalarının geçebildiği yerlerden gövdelerini de geçirerek evlerde ve meskenlerde rahatça dolaşabilirler. Dharma ilaçlama olarak fare ilaçlama görevimiz farelerin geçiş noktalarını tespit edip doğru ilaçlarla istenilen neticeyi almaktır.

Navy petty officer wins transgender bodybuilding contest Buying Steroids Online Safe Home Workout for Men – Bodybuilding – Apps on Google Play

3 Comments

Ahmet Salih · 12 Mart 2011 at 20:06

Böcek ilaçlama şirketlerinden profesyonel yardım almak haşerelerle mücadelede en etkili yoldur, böceklerle başı dertte olanlara Dharma gibi işinde uzman firmalardan yardım almalarını tavsiye ediyorum.

MURAT · 05 Haziran 2013 at 13:20

MERHABALAR;

BEN EVDE YOKKEN MUTFAĞIMI KULLANAN FARELER VAR 

EVİM İSTANBUL HAZNEDAR DA.

İLAÇLAMA VE ÜCRETİ KONUSUNDA BİLGİLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM.

KONUNUN ACİLİYETİNİ BİLGİLERİNİZE SUNAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

Fare İlaçlama » Dharma İlaçlama · 07 Mart 2011 at 10:48

[…] Fare ilaçlamasında birçok firma tarım ilaçları ile mücale etmeye devam etmektedir, tarım ilaçlarının kullanımı yasalara aykırı, insan sağlığına zararlıdır. Bu kurallar sağlık bakanlığı tarafından kesin olarak belirlenmiş ve bir çevçeveye oturtulmuştur. Dharma ilaçlama olarak sağlık bakanlığının onayladığı, insan sağlığına zararı olmayan ve haşereler ile mücadelede etkin sonuçlar üreten ilaçlarımız ile fare ilaçlamasında tam anlamıyla profesyonel çözümler üretmekteyiz. Özel cihazlarımız ile duvar içlerine, kuytu köşelere kadar nüfus eden bu ilaçlar farelerin bulunabileceği tüm yuvalara ve dip noktalara nüfus etmektedir. Fare ilaçlama fiyatları sayfamızdan ev, ofis, depo, fabrika, apartman gibi ilaçlatmak istediğiniz mekanı seçerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Fare ilaçlama sadece böcek ilacını ortama dağıtma işi değildir, analiz ve tespit aşamaları olmadan sadece ilaç kullanarak farelerin tümünün yok olmasını bekleyemezsiniz. Birçok ilaçlama firması analiz etmeden, haşere türünü bile tam olarak belirlemeden ilacı ortama yayarak sizlerden para talep etmektedirler. Bu işlemler sonucunda hem paranız, hem zamanınız gideceği gibi, üstelik farelerden de kurtulamadığınızı öğrendiğinizde tekrar ilaçlama yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Dharma İlaçlama firması sizlere sadece ilaçlama hizmeti değil, profesyonel haşere analizi, haşere tespiti, periyodik kontroller ve profesyonel çözümler de sunmaktadır. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir