Cırcır Böceği, Cırcır Böceğini İlaçlama

Published by böceklere fısıldayan adam on

Cırcır Böceği İlaçlama

Konusunda profesyonel hizmet, garantili ilaçlama, tüm semtlere hesaplı fiyatlar ve kesin çözüm. Firmamız yıllardır verdiği böcek ilaçlama hizmetinde edindiği tecrübeler, kaliteli hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sizlere halk sağlığı alanında yardım etmeye devam etmektedir. Sağlık bakanlığı onaylı profesyonel ilaçlar ile cırcır böceği sorununa tam anlamıyla kesin bir son vermektedir.

Cırcır Böceği

cırcır böceği ilaçlamaGenellikle iri başlı,siyah renkli ve kahverengidir. Cırcır böceğinin boyu 2-3 cm arasında değişir ve gündüz çukurlar kazarlar , bu kazdıkları çukurlarda tek başlarına gizlenirler.Geceleri bu deliklerinden çıkarlar ve hoş sesleriyle ötmeye başlarlar. Erkek cırcır böcekleri bu sesleri çıkarmak için ön kanatlarını birbirine sürterler ve hem ses çıkarırlar hemde çıkardıkları bu sesler ile dişileri kendilerine çekerler. Cırcır böceklerinin tümünde işitme organları ön bacaklarında bulunur ve arkada backlarıyla sıçrama eylemini gerçekleştirirler.Sıçrayabilirler fakat çekirgeler gibi uzağa ve yükseklere gidemezler.

Cırcır Böceklerinin Yaşam Biçimi

Cırcır böcekleri genellikle çorak arazide ve tarla kenarlarında görünür.Bunların dışında sürü halinde ağaç ve büyük çalılıkların üstünde yaşayan cırcır böcükleride vardır.Genellikle bitkisel besinlerle beslenirler fakat nadirde olsa hayvansal besinlerle beslenen cırcır böcükleride görülmektedir.

Cırcır Böceklerinin Üremesi

Dişi cırcır böceği yumurtalarını toprağa bırakır ve bu buy steroids yumurtalar bir kış boyunca beklerler. Cırcır böcekleri yumurtalarından ilk çıktıklarında ergin ve olgun gibi görünebilirler fakat yumurtadan yeni çıkmış olan cırcır böceği kanatsızdır ve daha büyümemiştir. Büyümeleri için 10-11 defa deri değiştirmeleri gerekir.

Cırcır Böceklerinden Kurtulma Yolları

Cırcır böcekleri gündüzleri çukurlarda saklandıklarından tek başınıza erişmeniz zor olacaktır.Bu yüzden uzman bir böcek ilaçlama servisini arayarak Tüm cırcır böceklerinden Kurtulabilirsiniz ! Sağlık bakanlığından onayı bulunan insan sağlığına hiçbir zararı olmayan özel ilaçlar ile haşere sorunlarınıza kesin sonuçlar üretmekteyiz.