Steroids for sale
 

Fare Nasıl Yakalanır?

Fare görülen ortama göre değişmekle birlikte amacınız fareyi kaçırmak değil de yakalamak ise özellikle kaçabileceği tüm delikleri kapatmalısınız. Birkaç santimetrelik kapı altlarından ve aralıklarından geçebilen fareleri yakalamak gerçekten zordur. Öncelik eldiveninizi, sopanızı veya vücudunuzu kullanarak bu işi yapamayacağınızı bilmeniz gerekir.

Fare yakalama işleminde birçok araç olduğu gibi özellikle farenin kaçış yollarını engelleyerek onu köşeye sıkıştırmak çok tehlikeli olmaktadır, kaçacak yerinin olmadığını anlayan fare üzerinize saldırarak sizi ısırabilir ve çok ciddi hastalıkların kan yolu ile size bulaşmasını sağlayabilir.

Fare yakalamak için başlıca kullanılan araç fare kapanıdır. Fare kapanları yaylı ve elektrikli olarak ayrılmaktadır. Yaylı fare kapanları fareyi ezerek öldürmekte ve hatta farenin derisini delerek etrafa kan akmasına ve hastalık bulaşmaya kadar gidebilmektedir. Elektrikli kapanlar ise farenin beyin ölümünü saniyeler için gerçekleştirdiğinden hem fare eziyet çekmeden ölmekte hem de farenin ölüsü bir eldiven veya süpürge yardımıyla atılabilecek durumda kalmaktadır.

Fareyi öldürmeden yakalamak istiyorsanız büyük bir maratona hazırlanmanız gerekmektedir, fareler kolay pes etmeyeceği gibi hızlı ve çevik hareketler ile sürekli kaçacaklardır. Fare ile mücadele konusunda bu konuda uzman böcek ilaçlama firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Farelerin yuvalarını tespit ederek sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve ziraat mühendisi eşliğinde fare sorununuza çözüm üretmek için buradayız.

Fare Nasıl Yakalanır? BÖLGESİNDE BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Posted in Fare • Etiketler: , Sayfa Başına Dön

Bir yorum mevcut “Fare Nasıl Yakalanır?”

oğuz bilgin 14 Mayıs 2013

mrb bir lojıstık fırmam var gıda maddeleri üzerine taşımacılık yapıorm sevkıyat bölümünde pirinçlerin oldugu kutularda kemirme gzükyor diger bçlümlerde çatı sıcanı ile mucedale edildi ama burdakıne teşhis konulamadı buyuk ıhtımal çatısıcanı yem yemıyor kutulara girmıyor zehirli su içmiyor başka yontem var mı yardımcı olur musunuz

İlaçlama deneyiminizi bizimle paylaşın.